۱۳۹۴-۰۹-۲۵

کنفرانس خبری دی اِس در تهران

برند خودروسازی دی اِس حضور رسمی خودرو را در ایران با شراکت گروه آرین به صورت رسمی اعلام می کند

کنفرانس خبری دی اِس در تهران

مراسم رسمی کنفرانس خبری دی اِ س در رستوران مجلل دیدارینو در شمال تهران

خطاب به ژورنالستهای و خبرنگاران در یک کنفرانس خبری در 6 اکتبر در تهران

Arnaud Ribault  نایب رئیس فروش و بازاریابی برند DS   و جناب اقای داریوش بیریا  رئیس هیئت مدیره گروه آرین ورود و حضور برند DS را در بازار ابران اعلام نموده و از احداث اولین نمایشگاه استاندارد برند DS در ماه های آینده خبر دادند .

در تاریخ  6  ام اکتبر 2015  در رستوران مجلل دیدارینو تهران واقع در منطقه تجریش ، DS  وگروه آرین شراکت و خود را در توزیع محصولات متنوع DS  اعلام کردند .

گروه آرین به عنوان یک گروه متخصص در صنعت خودرو از سال 2011 ، سابقه ای پایدار در زمینه ارائه خدمات گسترده و با کیفیت در صنعت خودرویی کشور داشته و شرکت آتی موتو نیز به عنوان زیر مجموعه گروه آرین و  نماینده  رسمی برند DS جهت وارادات ، فروش و خدمات پس از فروش محصولات DS ، تحت استاندارد های جهانی برند ،فعالیت خواهد داشت .

بر اساس صحبتهای Arnaud Ribault  نایب رئیس فروش و بازاریابی برند DS  شراکت و همکاری با گروه آرین یک فاز استراتژیک در زمینه گسترش و توسعه بین المللی برند DS محسوب می شود . مطمئنا ارزشهای لاکژری فرانسوی ارتباط عمیقی با بازار ایران و مخاطبان ایرانی داشته و بازار ایران امید و ارزش ویژه ای برای برند DS محسوب می شود .

 

از طرف گروه آرین بر اساس صحبتهای جناب آقای داریوش بیریا ”  اعلام رسمی و امضاء امروز با یک برند لاکژری فرانسوی در یک توافق ویژه جهت توزیع برند DS در ایران  ، لحظه ای به یاد ماندنی است . مطمئنا مشتریان عزیز ایرانی از طراحی ، تکنولوژی ، اهمیت و ارزش گذاری به جزئیات و ظرافت و زیبایی فرانسوی خودرو های بی نظیر DS به هیجان خواهند آمد . ”

 

با راه اندازی سایت www.DriveDS.ir   از 6 اکتبر 2015 یک تجربه دیجیتالی هیجان انگیز برای مشتریان  ایرانی برند DS در دسترس خواهد بود . این سایت با بهر گیری از ویژویال و انیمیشن های قوی ، استایل آوانگارد،  تکنولوژی پیشرفته  ، اهمیت و ارزش گذاری به جزئیات و ظرافت و زیبایی فرانسوی و داینامیک همراه با راحتی بی نظیر مدل های DS را به نمایش می گذارد .

 

این سایت کلیه مدلهایی را که به زودی در بازار ایران در مرحله اولیه رونمایی و توزیع خواهد شد را به نمایش می گذارد .

سرلوحه و پرچمدار مدل های DS مدل New DS 5  ، سذان فوق لاکژری DS 5 LS  ، SUV شکیل ، مدرن و قدرتمند  DS 6

هر سه مدل با موتور های بنزینی با گیربکس اتوماتیک با استاندارد های بالای اروپایی  عرضه خواهد شد .

البته که مطمئنا به زودی نیز  مدل های دیگری از این بند در راه خواهد بود .