۱۳۹۵-۰۷-۲۵

مدیران ارشد PSA در خانه دی اس تهران

مدیران ارشد PSA در خانه دی اس تهران

حضور مقامات بلند پایه گروه PSA در خانه دی اس تهران

در نخستین روز بازدید هیات بلندپایه مدیران ارشد PSA فرانسه از ایران، به خانه دی اس تهران رفتند .
سفر این هیات بلند پایه PSA از روز سه شنبه با حضور در خانه DS تهران آغاز شد و در روزهای چهارشنبه و پنج شنبه با حضور در شرکت های ایران خودرو و سایپا ادامه یافت. گروه PSA شامل برند های پژو ، سیتروئن و دی اس است.
در طی جلسات صورت گرفته، آقای کارلوس تاوارس ریاست گروه PSA ضمن ابراز رضایت از عملکرد آرین موتور تابان در حوزه برندینگ و ایجاد زیرساخت های شبکه، ابراز امیدواری کرد تا بزودی با حمایت های DS فرانسه، شاهد حضور چشمگیر محصولات این برند لوکس باکیفیت اروپایی در ایران باشیم.
سفر هیات بلند مرتبه PSA شامل آقایان کارلوس تاوارس ریاست گروه PSA، ژان کریستوفر کمار مدیر خاورمیانه و آفریقای PSA و دیگر مدیران ارشد این گروه خودروسازی بود، مدیران و مسئولان برند DS از شوروم مرکزی برند DS واقع در بلوار اندرزگو تهران بازدید کردند و با مدیران آرین موتور تابان نماینده رسمیDS Automobiles در ایران دیدار کردند . خانه دی اس تهران با رعایت بالاترین استانداردهای این برند و مشابه به شوروم های دی اس واقع در نمایندگی های رسمی کشور های اروپایی همچون لندن ، ژنو و پاریس بنا شده است .
در طی این سفر 3 دستگاه از محصولات DS جهت عزیمت به سایت های ایران خودرو و سایپا در اختیار این هیات قرار گرفته بود.
برند DS شاخه لوکس گروه PSA بشمار می رود و از سال 2014 جهت رقابت با برندهای همچون آئودی، BMW، ولوو و لکسس فعالیتش را آغاز کرده است. این برند ریشه در مدل های آوانتگارد و لوکس DS در دهه 50 و 60 میلادی دارد.
علاقه مندان جهت اطلاع از اخبار بیشتر و رویداد های برند DS می توانند به وب سایت این شرکت به آدرس: http://www.dsautomobiles.ir/ مراجعه نمایند.