۱۳۹۵-۱۲-۲۱

موتور شو 2017 ژنو: کراس بک دی اس 7 ستاره چهارمدل برتر رونمایی شده برند دی اس

موتور شو 2017 ژنو: کراس بک دی اس 7 ستاره چهارمدل برتر رونمایی شده برند دی اس

کراس بک دی اس 7، اس یو وی جدید و اولین مدل نسل دوم خودروهای دی اس، ستاره بی چون و چرای چهارمدل برتر رونمایی شده این برند در هشتاد و هفتمین مور شو بین المللی ژنو خواهد بود.

کراس بک دی اس 7 خاص و منحصر بفرد با تعدادی محدود از 7 مارس تا 31 دسامبر 2017 برای رزرو آنلاین در دسترس می باشد. تنها با چند کلیلک رانندگان قادر خواهد بود برای نشستن در پشت کراس بک دی اس 7 پیش قدم باشند.

در دیگر نمایشهای مربوط به کارشناسی برند اتومبیلهای بسیار منحصر بفرد، مدلهایی با تعداد محدود برای اولین در این شو ژنو ظهور خواهند یافت. دی اس 5 Prestige  ضمن بزرگداشت مدل دی اس 19 Prestige متعلق به سال 1958و دی اس 3 Ines de la Fressange با سبکی فرانسوی.

همچنین این غرفه تجربه واقعیت مجازی را فراهم خواهد کرد که بازدیدکنندگان در وضعیت قرار گیرند که خود را سوار بر کراس بک دی اس 7  با نمایشگر ای تنس و رانش هیبریدی با کارایی دوساله تصور نمایند.

دی اس از نهم تا نوزدهم مارس 2017 در نمایشگاه Palexpo در سالن شماره 6 حضور خواهد داشت و در موتور شو ژنو شرکت خواهد نمود.

غرفه 500 متر مربعی برند دی اس از بازدیدکنندگان دعوت می کند تا وارد عالم کاردانی این برند با سبک فرانسوی شوند ولذت این دنیا را با تجربه واقعیت مجازی،تکنولوژیهای پیشرفته و دنیای ظرافت تکمیل کنند و در فضایی مطبوع با شادیهای موزیکال آن را به اتمام برسانند. این برند تمام موانع را برای بزرگنمایی محصولات جدید خود در هشتاد و هفتمین موتور شو بین المللی ژنو پشت سر گذاشته است.

Yves Bonnefont مدیر عامل برند دی اس گفت: همراه با چهار مدل برتر رونمایی شده در موتور شو ژنو که کراس بک دی اس 7 هم شامل می شود برند دی اس گام بزرگی را در راه اجرای استراتژی پیشرفت جهانی خود برداشته است.این برند سه اولویت را پیگیری می کند: در نظر داشتن محصولات استثنایی،گسترش شبکه توزیع اختصاصی برای برند ما که تا حد زیادی به رسانه دیجیتال متکی است و دستیابی به تجربه واقعی و شخصی مشتری از طریق برنامه خدماتی” فقط شما”

برای افراد کنجکاو و شیفته ماشینها، برای کسانی که روحیه پیشکسوت بودن دارند یا کسانی که به دنبال نوگرایی هستند و برای عاشقان وسایل زیبا یا طرفداران تکنولوژیهای نوین، برند دی اس در سالن شماره 6 مرکز Palexpo ژنو از نهم تا نوزدهم مارس حضور خواهد داشت تا همه را با آینده درخشان این برند به خوبی آشنا سازد.

در این شو این مدلها حضور دارند:

کراس بک دی اس 7، پیشگام نسل دوم اتومبیلهای دی اس

کراس بک دی اس 7 La Première ، مدلی منحصر بفرد و خاص با تعدادی محدود، که رزرو آن از 7 مارس امکان پذیر است

دی اس 5 Prestige که در زمان شکوفایی این برند بالاترین تعداد محدود را داشته است

دی اس 3 Ines de la Fressange ماشین  جدید با سبک فرانسوی و تعداد محدود ، این اتومبیل در هفتم و هشتم مارس که بازدید برای عموم است به نمایش گذاشته می شود تا این محصول خاص و پویای مدل دی اس 3 مورد توجه واقع شود.عملکرد دی اس 3 با بدنه Aden Red و سقف Onyx Black می باشد.

بازدیدکنندگان می توانند تمام تکنولوژیهایی را که دی اس برای سال 2019 آماده کرده از جمله تکنولوژی E-Tens (هیبریدی که DS طراحی کرده ) را در اینجا ببینند.