۱۳۹۷-۰۲-۱۶

شرایط فروش متفاوت خودروهای DS در سال 97

ds 96 offer شرایط فروش ویژه دی‌اس در ۹۶

شرکت آرین موتور تابان در راستای صیانت از حقوق مشتریان و رعایت اصل مشتری مداری متعهد می گردد در صورت کاهش احتمالی تعرفه های گمرکی و عودت ما به التفاوت تعرفه های واردات خودرو از سوی دولت ، نسبت به پرداخت این مبلغ به مشتریان شرکت اقدام نماید .ضمناً قیمت نهایی خودروهای وارداتی این شرکت در کلیه قراردادهای فروش فعلی و آتی ، متناسب با کاهش احتمالی تعرفه گمرکی واردات خودرو از سوی دولت ، محاسبه و لحاظ خواهد شد .

شرکت آرین موتور تابان نماینده رسمی برند DS فرانسه در ایران، شرایط فروش جدید محصولات این برند شامل تخفیفات نقدی و تسهیلات ویژه با بازپرداخت بدون سود را برای مشتریان در نظر گرفته است.

تخفیف نقدی در نظر گرفته شده برای ۲ محصول DS از 10 میلیون تومان و موعد تحویل 15 یا ۹۰ روزه، بسته به انتخاب شیوه پرداخت است. همچنین برای متقاضیان تحویل ۹۰ روزه محصولات، 18 درصد سود مشارکت در نظر گرفته شده است.

 

آرین موتور تابان در بخش فروش اقساطی، پیشنهادهای ویژه‌ای برای مشتریان دارد. در این شرایط تسهیلات 120 میلیون تومانی برای 2 محصول DS در نظر گرفته شده است که طی اقساط 18 ماهه و ۲۴ ماهه بدون سود از متقاضیان ارائه می‌شود. مبلغ اقساط ماهیانه در این طرح فروش برای ۲ محصول DS از ۵ تا ۶.۶ میلیون تومان است که در مقایسه با خودروهای همرده مشابه، شرایط به مراتب بهتری را در اختیار خریداران قرار داده شده است.

دانلود فایل شرایط فروش محصولات DS کلیک کنید. (تحویل ۱۵ روزه)

دانلود فایل شرایط فروش محصولات DS کلیک کنید. (تحویل ۴۵ روزه)

برای دانلود فایل شرایط فروش DS 7 CROSSBACK کلیک کنید.

همچنین برای ثبت‌نام تست درایو محصولات DS می‌توانید از طریق این لینک اقدام کنید.

برای مشاهده فرم خام درخواست پیش خرید مدت‌دار اینجا کلیک کنید

برای مشاهده فرم خام خرید اقساطی بدون کارمزد اینجا کلیک کنید

برای مشاهده فرم خام خرید نقدی اینجا کلیک کنید

نکات:

۱. کلیه قیمت‌ها به تومان است

۲. بیمه شخص ثالث سال اول بر عهده شرکت می‌باشد

۳. موعدهای تحویل خودرو بر اساس شرایط فروش به صورت جدول فوق مشخص شده است و قراردادهای مورد استفاده نیز به صورت فرمت سیستمی قابل ارائه خواهد بود.

۴. متقاضیان خرید خودرو مکلف می‌باشند کلیه وجوهات مربوط به قیمت خودرو مورد درخواست را فقط به نام و به حساب بانکی شرکت آرین موتور تابان تاییده و واریز نمایند. در صورت عدم رعایت مورد فوق شرکت آرین موتور تابان هیچگونه مسئولیت و تعهدی در قبال متقاضی نخواهد داشت. (شماره حساب بانک ملت ۵۴۱۶۶۵۲۵۸۹ شعبه کندوان انقلاب – شماره حساب بانک سینا ۱۳۹۴۴۷۵۴۲۱۰۰۱ شعبه فاطمی – شماره حساب بانک خاورمیانه ۷۰۷۰۷۱۵۴۲-۸۱۰-۱۰-۱۰۰۱ شعبه آفتاب)

۵. در کلیه شرایط فروش سود تاخیر متناسب با نوع قرارداد در نظر گرفته شده است.

۶. در شرایط فروش اعتباری و اقساطی بدون کارمزد تاریخ اولین چک اقساط مشتری ۳۰ روز پس از تاریخ تخمینی تحویل می‌باشد. البته امکان پرداخت چک‌های اقساطی به صورت دو ماه یکبار مشروط به تاریخ اولین چک دو ماهه ۳۰ روز بعد از تاریخ تخمینی تحویل میسر می‌باشد.

۷. تغییرات مالیات بر ارزش افزوده به نرخ مصوب ابلاغی از سوی وزارت امور اقتصادی و دارایی در زمان تحویل خودرو محاسبه و دریافت خواهد شد.

۸. مبلغ بیمه بدنه دوره اقساط قبل از تحویل خودرو محاسبه و دریافت خواهد شد.

۹. امکان دریافت ۱۲ چک به فاصله ۲ ماه یکبار برای شرایط اقساطی ۲۴ ماهه وجود دارد.

۱۰. سود ناشی از جبران تاخیر در تحویل، مطابق با قرارداد جاری فی مابین، حداکثر ظرف مدت ۲۰ روز پس از تحویل خودرو پرداخت می‌گردد.

۱۱. رنگ خودروهای موجود و قابل ثبت‌نام از طریق نقاط فروش در زمان ثبت قرارداد اعلام خواهد شد.

۱۲. آپشن‌های هر خودرو در وب‌سایت شرکت موجود بوده و همچنین در کاتالوگ محصولات نیز اشاره شده است که قابل دسترسی در نمایشگاه خودروی DS یا مراکز نمایش موقت خودرو می‌باشد.