۱۳۹۶-۰۸-۰۴

جذابان پاریسی را از نزدیک تست کنید.

Autmn DS test drive دی‌اس ۵ ال‌اس تست درایو

آرین موتور اولین شرکتی که امکان تست خودرو را برای هم‌میهنان عزیز فراهم کرده است. همایش تست درایو در پاییز امسال برگزار کرد

ارتباط مستقیم و نزدیک با خریداران از اصول DS بوده و ما در این برند معتقد هستیم که این روش، بهترین راه برای ارائه اطلاعات کاربردی و معتبر برای مشتریان و علاقه‌مندان خودرو به خصوص DS است. در این راستا تست درایو محصولات DS تدارک دیده شده و از مشتریان عزیز و علاقمندان برند DS دعوت شد تا در روز پنج‌شنبه، ۲۰ مهر ۱۳۹۶ در پارکینگ شماره ۲ ارم گردهم آییم تا علاوه بر اطلاعات کاربردی و معتبر، علاقه‌مندان بتوانند با خودرو مورد نظر رانندگی کنند و تصمیم‌گیری برای آن‌ها تسهیل شود. در همین راستا، ترجیح دادیم که ۳ ویدیو به صورت لایو برای کسانی که نتوانستند همراه ما در این رویداد شرکت کنند، در طول مراسم برگزار کنیم که در ویدیو اول که حدودا نیم ساعت الی ۴۵ دقیقه به طول انجامید، سوالات مشتریان به صورت زنده پاسخ داده شد و درخواست‌هایی مثل نمایش موتور، داخل کابین و غیره به صورت زنده پوشش داده شد، در دو لایو بعدی که به ترتیب از داخل DS 3 و DS 5 LS هنگام تست درایو گرفته شد، برای مشتریان عزیز پخش شد و با استفاده از قابلیت جدید اینستاگرام، ویدیو‌های گرفته شده را به مدت ۲۴ ساعت برای عزیزانی که نتوانستند این ویدیوها را به صورت زنده تماشا کنند، در صفحه DS قابل استفاده بود.
آرین موتور تابان، نماینده رسمی DS اتوموبیلز در ایران و اولین شرکت که امکان تست درایو برای هم‌میهنان عزیز فراهم کرده است مفتخر است که خدمت‌گزار شما عزیزان باشد.