۱۳۹۶-۰۲-۱۱

بازدید عمومی دی‌اس7

discover ds7دی‌اس۷ کراس‌بک را کشف کنید

دی‌اس۷ کراس‌بک بالاخره برای بازدید عمومی عرضه شد! این خودرو ۱۷ اسفند ۹۵ برای اولین بار در جهان، در نمایشگاه بین‌المللی ژنو و ۲۹ فروردین ۹۶ برای اولین بار در آسیا، در شهر شانگهای به نمایش گذاشته شد.

برای اولین بار در دنیا، به جز نمایشگاه‌های اتومبیل، مشتریان، چشم‌انتظاران، کنجکاوان و علاقه‌مندان توانستند این دست‌آورد مهندسی و نوآوری فرانسوی را از ۲۹ فروردین تا ۵ اردیبهشت ۹۶ تجربه کنند. دو مدل از این خودروی با ابهت، شامل مدل La Premiere در دنیای دی‌اس در پاریس موجود بود و بعد از اتمام این برنامه، این خودرو قرار است به تمام علاقه‌مندان این برند و خودرو در سراسر فرانسه، در توری شش ماهه که از ۶۰ شهر متفاوت این کشور عبور خواهد کرد، سر بزند.

اولین دیدار پاریسی‌ها با این خودرو در دنیای دی‌اس

سه‌شنبه ۲۹ فروردین ۹۶، دی‌اس۷ کراس‌بک اولین حضور خود را در آسیا، در نمایشگاه خودرو شانگهای تجربه کرد و همزمان در مرکز اصلی دی‌اس در پاریس، «دنیای دی‌اس» برای عموم به نمایش گذاشته شد، همچنین دو مدل از شاسی بلند دی‌اس، «نماد مهندسی و نوآوری فرانسوی»، با نام‌های طلایی بیزانسی و La Premiere در قلب پایتخت فرانسه طی مراسمی بسیار زیبا برای مردم عرضه شد، توریست‌ها و مشتریان اولین کسانی هستند که مدل انحصاری رونمایی را با عنوان La Premiere می‌توانند از نزدیک تجربه کنند.

تور ۶۰ مرحله‌ای برای آشنایی مردم فرانسه با خودرو

از اردیبهشت تا آبان ۹۶ دی‌اس۷ کراس‌بک در کل فرانسه خواهد گشت. از لیل تا مونتپلیه، از ریمس تا بوردو، این خودرو مثل اثری هنری و باارزش در ۶۰ شهر فرانسه به نمایش گذاشته خواهد شد و مشتریان، بازدیدکنندگان و حتی کسانی که در حال عبور از آن محل هستند، طراحی دلربای این خودرو را در خانه‌های دی‌اس و محل‌های نمایشی که تا آخرین لحظه مخفی است، تحسین خواهند کرد. طراحی DS Active LED به راحتی کسانی که جرات نگاه کردن به آن را دارند را هیپنوتیزم خواهد کرد. تور شش ماهه در کل فرانسه به منظور جذب مشتریان با آخرین دست‌آورد دی‌اس طراحی شده است. آماد ریبالت، مدیر بازاریابی و فروش جهانی دی‌اس، در این‌باره اینگونه توضیح داده است: « دی‌اس، برندی جسور است و سعی دارد با تمام مردم به صورت فیزیکی و بسیار نزدیک ارتباط داشته باشد. تور جاده‌ای دی‌اس۷ کراس‌بک، اولین و بهترین راه برای معرفی شاسی‌بلند جدیدمان به خریداران بالقوه است. به عنوان بزرگترین بازار ما، فرانسه اولین جایی است که همچین رویدادی در آن رخ می‌دهد ولی در سال ۲۰۱۷ اتفاقاتی از این دست را در دیگر کشورهای اروپایی تدارک خواهیم دید. این تور رویدادی فراتر از نمایش خودرو است، این اتفاق شانس بزرگی برای عموم است تا به دنیای دی‌اس وارد شوند.»

برای کسانی که امکان شرکت و تجربه‌ این تور را ندارند نیز تمهیداتی اندیشه شده و از اردیبهشت ۹۶ می‌توانند به صورت مجازی با ما در سایت www.dsautomobiles.fr یا صفحه‌ی رسمی دی‌اس فرانسه در فیسبوک با ما همراه باشند.

دی‌اس۷ کراس‌بک به صورت انحصاری در فروشگاه‌های دی‌اس قابل ثبت‌نام است، در ادامه با تصاویری از این دست‌آورد مهندسی و نوآوری با شما همراه هستیم.

discover ds7دی‌اس۷ کراس‌بک را کشف کنید
discover ds7دی‌اس۷ کراس‌بک را کشف کنید