۱۳۹۴-۰۸-۲۴

نسخه های محدود DS 1955 در شصتمین سالروز DS اصیل

نسخه های محدود DS 1955 در شصتمین سالروز DS اصیل

برند DS شصتمین سالروز معرفی اولین مدل خود را با ارائه ی نسخه های محدود در سراسر بازار محصولات خود جشن می گیرد.

به گفته ی Yves Bonnefont مدیرعامل DS : «برای تولد این برند، ما از میراث استثنایی این خودروی افسانه ای الهام گرفته ایم و ارزش های آن یعنی ابتکار و نوآوری و طراحی برجسته و پیشگام را به ارث برده ایم. به خصوص در مدل های DS امروزی می توان اوج این ارزش ها را در ظرافت منحصر به فرد قطعات و اجزا و سبک، تکنولوژی، راحتی و کارایی فوق العاده آنها لمس کرد.”
برای بزرگداشت شصتمین سالگرد اولین مدل DS، نسخه های محدودی در بازار محصولات DS توزیع می شوند: DS3ساده ، DS3 Cabrio، DS4 و New DS5. این مدلها در تعداد محدود (1955 نسخه DS3 و DS3 Cabrio، 955 نسخه DS4 و 955 نسخه New DS5) در نمایشگاه DS در پایان ماه می و در DS WEEK در 23 و 24 می در Tuileries Garden (Paris) به نمایش گذاشته خواهدشد.

در این نسخه های محدود، ظرافت و توجه به جزئیات با هم در آمیخته اند

نسخه های مدل 1955 با رنگ آبی جوهری بدنه (و پنل سقف دو رنگ سیاه برای DS3 و DS4)، حاشیه ی آلیاژی رینگها و رینگهای Golden Mat، یک لوگوی DS Gold Mat روی درب موتور (یادمانی از مدل DS اصیل)، قاب آینه های جانبی حکاکی شده با لیزر با برچسب های طلایی که عبارت DS 60 1955 رویشان ثبت شده، منحصر به فردترین جلوه ی ممکن را به خود گرفته اند. فضای داخل با صندلی های چرمی اعلا (چرم Trinitario Nappa برای DS3، و چرم Criollo semianiline برای DS4 و New DS5) مزین شده و همچون بسیاری آپشن های دیگر، مهر DS 60 1955 را بر خود ثبت کرده اند.

نسخه های محدود eco-aware با موتورهای کارآمد

در این نسخه های محدود، مشتریان امکان انتخاب میان جدید ترین موتورهای دیزل یا بنزینی ساخته شده توسط گروه DS را خواهند داشت. موتورهای کارا با نشر آلایندگی CO2 محدود به 87 گرم به کیلومتر ( DS3 BlueHDi 100 S&S BVM) تا 136 گرم به کیلومتر (New DS5 THP 165 S&S EAT 6)، که همه مجهز به تکنولوژی Stop& Start و دارای استاندارد Euro6 می باشند. البته New DS5 Hybrid 4×4 را نباید فراموش کرد.