۱۳۹۵-۰۸-۲۵

سدان لوکس DS 5LS رونمایی شد

سدان لوکس DS 5LS رونمایی شد

خودرو DS 5LS، خودروی صندوقدار برند لوکس فرانسوی DS در روز یک شنبه در خانه DS تهران رونمایی شد

خودرو DS 5LS، خودروی صندوقدار برند لوکس فرانسوی DS در روز یک شنبه در خانه DS تهران رونمایی شد. این خودروی خاص، با موتور 1600 توربو و قدرت 164 اسب بخار و گیربکس 6 دنده اتوماتیک، سواری لذت بخشی را برای راننده خود به ارمغان می آورد.

آرین موتور تابان، نماینده رسمی DS Automobiles در ایران، شرایط ویژه ای را در فروش مخصوص رونمایی این خودروی خاص طراحی کرده است. در این شرایط فروش، قیمت پایه خودرو 192 میلیون تومان اعلام شده است و خریداران نقدی از تخفیف 3 درصدی بهره می برند. در فروش اقساطی نیز، علاقه مندان می توانند با پرداخت 2 ودیعه و استفاده از تسهیلات 85 میلیون تومانی، خودروی DS 5LS را خریداری نمایند. دوره بازپرداخت تسهیلات، به صورت یکساله بدون بهره و 24 ماهه با نرخ بهره 18 درصد می باشد. تحویل این خودروی باکیفیت فرانسوی، 30 روزه است.

خودرو DS 5LS با امکاناتی از قبیل کروز کنترل، محدود کننده سرعت، صندلی های چرم طبیعی NAPA، نمایشگر هد آپ، مانیتور 6 اینچی، گرمکن و ماساژور صندلی های جلو، سانروف، 6 کیسه هوای ایمنی، چراغ های جلو با قابلیت چرخش در پیچها، هشداردهنده نقاط کور، سیستم تهویه مطبوع اتوماتیک دوگانه، سیستم یونیزه کردن هوای کابین، تنظیم الکترونیک 8 حالته صندلی های جلو، خروجی هوای عقب، صندوق 480 لیتری و بسیاری از امکانات ایمنی و رفاهی به علاقه مندان این برند خاص و با کیفیت اروپایی عرضه می شود.