۱۳۹۷-۰۷-۱۱

DS در نمایشگاه Paris Motor 2018

DS در نمایشگاه Paris Motor 2018

تجربه ای جدید و قابل توجهی را با بازدید از غرفه DS در نمایشگاه Paris Motor که از تارخ چهارم تا چهاردهم اکتبر 2018 در Park des Expositions برگزار می گردد بدست آورید.

یکبار دیگر شاهد حضور جدیدترین خودروهای منحصربه فرد DS درجهان هستیم : DS3 CROSSBACK ، نسخه صد در صد الکتریکی DS3 CROSSBACK E-TENSE و DS3 CROSSBACK La Premiere و نسخه محدود DS3 FOREVER همچنین DS7 CROSSBACK E-TENSE 4*4 Plug in هیبرید.

شایان ذکر است، این رویداد فوق العاده با بازشدن سفارش برای خودروهای DS3 CROSSBACK و نسخه محدود DS3 CROSSBACK La Premiere همزمان شده است.

همچنین ما شما را به بازدید از مدل های جذاب DS PERFORMANCE که الهام بخش مجموعه ماست دعوت می نماییم : خودروی DS X E-TENSE ، خودروی رویایی ما برای 2035 و DS E-TENSE FE 19 که در فصل آینده فرمول E حضور خواهد داشت.

نمایندگان و کارکنان برجسته ما در ابتدای غرفه 1 نمایشگاه منتظر حضور شما عزیزان هستند.

از یک تجربه منحصر به فرد در واقعیت مجازی لذت ببرید.

هنگامی که شما از غرفه DS بازدید می نمایید، می توانید دستگاه واقعیت مجازی DS VIRTUAL VISION را امتحان کنید که به شما این امکان را می دهد تا خودروی DS خودرا به صورت کامل پیکربندی کنید و سپس  آن را به صورت سه بعدی مشاهده نمایید.

به راحتی بر روی صندلی های چرمی DS که به یک هدست و دسته کنترلی مجهز است بنشینید و خودروی خود را شخص سازی نمایید و سپس در یک واقعیت مجازی رانندگی کنید و لذت ببرید.