۱۳۹۵-۰۸-۱۸

اتومبیلهای DS در بیست و یکمین برنامه سالانه “طراحان درختهای کریسمس”

اتومبیلهای DS در بیست و یکمین برنامه سالانه “طراحان درختهای کریسمس”

در راستای انتشار بیانیه ی آزادی در شبکه های اجتماعی، اتومبیلهای DS از درخت کریسمس مخصوص خود در "بیست و یکمین مراسم طراحان درخت کریسمس" رونمایی می کند.

درخت کریسمس

این درخت توسط تیم مد، طراحی و با استفاده از تکنولوژیهای پیشرفته بدست استادکاران  کارگاه DSساخته شد .

هدف Marie-Christiane Marek و Comité Montaigne ، طراحان این درخت، این بوده که در کنار طرح هنرمندانه جایگاهی هم برای انجام امور خیریه در نظر گیرند. این ایده است برای برندهای لوکس تا در زمینه تولیددرختهای کریسمس خود نوآوری و بهسازی داشته باشند. این درخت قبل از اینکه در حراج خیریه به فروش برسد و مبلغ آن صرف تحقیقات سرطانی گردد ،19 و 20 نوامبر آینده در Théâtre des Champs-Elysées به نمایش گذاشته می شود.

درخت آزادی کریسمس برای اولین بار  16 و 17 نوامبر 2016در33 Rue François1er DS World پاریس به نمایش گذاشته خواهد شد.

بیست و یک سال است که Marie-Christiane Marek موسس و مدیر  خیریه طراح درختان کریسمس همراه بزرگان مد، طراحی و معماری درختهایی را ساخته و برای خیریه فروخته است. طراحان این موسسه با وجود داشتن یک تم منحصر بفرد برای درختان کریسمس، هر سال یک سری قطعات خاصی را سمبل ویژه کریسمس است به درخت اضافه می کنند.

19 و 20 نوامبر  Marie-Christiane Marek  در Théâtre des Champs-Elysées میزبان این مراسم خواهد بود.  در 33 Rue François1er DS World ، اتومبیلهای DS  بار دیگردر کنار برندهای لوکس دیگر حضور خواهند داشت . در این زمان درخت طراحی شده توسط گروه مد DS و ساخته شد بوسیله استادکاران کارگاه DS هم رو نمایی خواهد شد.

از نظر Thierry Metroz مدیر طراحی DS این درخت آزادی کریسمس که توسط تیم DS طراحی و ساخته شده است کاملا تجسمگر سبک DS می باشد. این سبک بیانگر جادوییی است که شامل مهارتهای پیشرفته و عملکردهای سطح بالای این برند است و سبب گشته این برند مرتبا در حال نوآوریهایی باشد.

 

 

خلق درخت کریسمس با تکنولوژیهای پیشرفته

تیم طراحی DS تمامی مهارتهای خود را به کار گرفتند تا در پروژه جدید ساخت درخت آزادی با استفاده از طراحی پارامتریک و تکنولوژی پرینت سه بعدی بتوانند حوزه های جدی کاری خود را عرضه نمایند.طراحی پارامتریک یک روند خلاقانه و پیشرفته در بخش  خودرو سازی می باشد که طراحان را قادر ساخته حوزه تفکراتشان را از محدوده سبک و مد فراتر برند. تا کنون طراحی جلو داشبورد و جلو پنجره DS E-TENSE  که اتومبیلی منحصر بفرد می باشد بسیار خاص و نوآورانه بوده است اما این روش جدید می تواند همگام با روندهای تولیدی اشکالی را خلق نماید که تا به امروز تولید آن غیر ممکن بوده است.

Thierry Metroz می گوید: روندهای طراحی جدید که ما برای DS استفاده می کنیم دست ما را در زمینه خلاقیت کاملا باز گذاشته است ، تفکرات ما فراتر از یک محدوده خاص است و ما می توانیم اشکال جدیدی خلق کنیم و تمام محدودیتها را پشت سر گذاریم. این قضیه باعث گشته مهارتهای ابتکاری ما در زمینه خلق اشکال جدید ارتقا یابد.

تندیس درخت آزادی کریسمس یک چهارچوب ساختاری سه بعدی است با یک مولفه: نشان DS . این درخت با تکنیک پرینت سه بعدی تولید شده است، جنس درخت پلیمر است ، ماده ای که تطابق آن را با طرح اصلی ضمانت می کند.

ساخته دست استادکاران در کارگاه DS

پایه رنگ درخت آزادی کریسمس Amétryne Green می باشد و این رنگ  منعکس کننده رنگ DS E-TENSE  است . مهارت و دقت  به جزئیات استادکاران کارگاه DS کلید دستیابی به این نتایج می باشد. قبل از انجام مرحله روکش شدن با فلز باید کارهای دستی  درخت و پولیش آن تمام شود. نقاش برای ظرافت بیشتر و بررسی دقیقتر پروتوکل کاری خود از براق کننده رنگ برای تاثیر گذاری بیشتر استفاده می کند.

درخت آزادی کریسمس یک کار منحصر بفرد است که برای رویداد ” طراحی درختان کریسمس ”  ساخته شده است. ارتفاع این درخت 500 میلی متر  وعرض آن 400 میلی متر و طولش 200 میلی متر می باشد. این درخت در 16 و 17 نوامبر در DS World پاریس و 19 و 20 نوامبر در Théâtre des Champs-Elysées به نمایش گذاشته خواهد شد.