۱۳۹۷-۰۷-۰۲

مشارکت شرکتهای DS و TECHEETAH

مشارکت شرکتهای DS و TECHEETAH

شرکت DS Automobiles که از زمان بازشدن مسابقات ABB FIA فرمول E بر روی تولیدکنندگان، فعالیت میکند با اتومبیل جدید خود ( DS-E TENSE FE 19) و مشارکت TECHEETAH در فصل جدید 2018/2019 حضور می یابد.

 

با شروع این همکاری اولین فصل از مشارکت برند DS درکنار Virgin Racing به پایان رسید. حاصل این همکاری پنج قهرمانی،شانزده بار قرار گرفتن بر روی سکو،6 بارقرارگرفتن در صف ابتدایی شروع مسابقات و سه بارطی کردن پیست مسابقات با بیشترین سرعت بوده است.در طول سه فصل گذشته DS Virgin Racing دوبار در بین سه تیم برتر قرارگرفته است.

تیم جدید در اول اکتبر 2018 و پیش از شروع فصل پنجم که در پانزدهم دسامبر در ریاض عربستان شروع میشود رونمایی می گردد.

از سال 2018/2019 مسابقات فرمول E چهل و پنج دقیقه به علاوه یک دور و بدون قابلیت تعویض خودرو در میانه مسابقه می باشد.طراحی ویژگی های ظاهری و آیرودینامیکی در فصل آینده به طور قابل توجهی بهبود یافته است،و در حالی که همچنان مدیریت انرژی و سوخت یکی از فاکتورهای اساسی از مسابقات قهرمانی است، موتور جدید 250 کیلو وات نیز ارتقا یافته است.

آقای خاویرمستلان پینون (مدیریت DS Performance)  بیان کرد :  ما میخواهیم از Virgin Racing برای سه فصل فوق العاده که با هم گذرانده ایم تشکر کنیم . مشارکت ما در فرمول E بخش جدایی ناپذیر از تعهدات DS Cars به خودروهای برقی می باشد . ارتقا DS-E TENSE FE 19 از ماه پیش با هدف بدست آوردن سکوی قهرمانی مسابقات 2018/2019 آغاز شده است.همکاری ما نیز با TECHEETAH که به تازگی جشن قهرمانی راننده خود در مسابقات 2017/2018 و همچنین قرارگفتن در جایگاه دوم تیمی را برگزار کرده اند درهمین راستا انجام شده است.ما بخوبی به قابلیت های افرادی که در TECHEETAH کارمیکنند واقف هستیم و معتقدیم این دو شرکت همکاری خوب و موفقی با هم خواهند داشت.

ادموند چو (ریئس تیم TECHEETAH Formula-E) اذعان داشت: ما بخاطر همکاری با برند DS و ورود به عرصه جدیدی از ABBFIA فرمول E با خودروی Gen 2 بسیار هیجان زده ایم.برند DS دارای تجربه فراوان در مسابقات فرمول E است که از فصل دوم این مسابقات جزو تولیدکنندگان خودروی فرمول E  می باشد و هرفصل نیز جزو سه خودروی برتر این مسابقات بوده است.ما در این فصل با وجود برند DS شاهد یک نبرد فوق العاده هستیم و این مشارکت ترکیبی از تجریه و تخصص دو تیم برتر میباشد زیرا TECHEETAH با حضور DS برای اولین بار به یک تیم تولیدکننده تبدیل شده است.