۱۳۹۷-۰۹-۲۴

DS AUTOMOBILES ، اسپانسر نمایشگاه رویای ایتالیا (A DREAM OF ITALY) : مجموعه ی مارکوس کامپانا در موزه ی لوور

DS AUTOMOBILES ، اسپانسر نمایشگاه رویای ایتالیا (A DREAM OF ITALY) : مجموعه ی مارکوس کامپانا در موزه ی لوور

یکی از برنامه های اصلی پاییز/زمستان، این اتفاق بی نظیر در بر دارنده پانصد اثر و بسیاری شاهکار است. این اثر قصه مردی با احساس، یک کلکسیونر سیری ناپذیر و عاشق زیبایی است و بیشتر سفری است در زمان در جستجوی گوناگونی و غنی بودن میراث فرهنگی ایتالیا.

هدف DS AUTOMOBILES، نشان دادن تخصص این هنرمندان کوچک، کسانی که با آنها روحیه آوانگارد، ارزش های متعالی را به اشتراک گذاشته است و همچنین تمایل به ارائه یک چشم انداز متفاوت به دنیا .

از میان پدیده های فرهنگی که دیدن آن را نباید از دست داد نمایشگاه رویای ایتالیا (A DREAM OF ITALY) می­باشد : مجموعه ی مارکوس کامپانا. این نمایشگاه که در لوور تا هجدهم فوریه سال 2019 دایر می­باشد، ارائه ای بی­نظیر از کلکسیون افسانه ای کامپانا می­باشد، بزرگترین مجموعه خصوصی اشیای هنری قرن نوزده. این نمایشگاه که توسط موزه لوور با همکاری موزه آرمیتاژ در سن پترزبورگ تدارک دیده شده است توسط DS AUTOMOBILES، مورد حمایت قرار گرفته است.

ایو بونفن(Yves Bonnefont) مدیرعامل DS AUTOMOBILES گفت : DS AUTOMOBILES، چهار سال است که اسپانسر موزه لوور می­باشد و سالیانه از نمایشگاه های موزه که در رابطه با هنرمندان یا مجموعه های هنری است حمایت می­کند. هر کدام از این نمایشگاهها قصه منحصر بفردی از یک ماجراجویی انسانی، یک آرزو و یک بلندپروازی بود. همه آنها بیانگر این موضوع هستند که زیبایی، تعالی، دانش، بی باکی و آوانگارد منشاهای احساساتی است که در طی زمان از بین نرفته است. نمایشگاه رویای ایتالیا : مجموعه مارکوس کامپانا یک مثال عالی از این نمونه است.

این مجموعه پانصد اثر را گردآوری کرده است – تراکوتا، سرامیک ها، مرمرها، نقاشی ها، جواهرات، برنزها، مجسمه ها، ماجولیکا – شامل تعداد زیادی شاهکار هنری مثل سارکوفاف همسران(The Sarcophogus of the Spouses) و نقاشی جنگ سان رومانو پائولو آچلو.