۱۳۹۷-۰۲-۱۵

تمامی خودرو‌های DS در آینده، منحصرا از موتورهای الکتریکی بهره خواهند برد!

دی‌اس ای‌تنس DS E-tense

فرانسه در سال ۲۰۱۸، فرصت مناسبی برای DS AUTOMOBILES بود تا اطلاعات بیشتری از حرکت به سمت مدل‌های الکتریکی را ارئه دهد.

مسابقات فرمول E از سال ۲۰۲۵، تمامی مدل‌های DS منحصرا به صورت الکتریکی یا هیبرید عرضه خواهند شد.

برای DS، برندی که در پاریس تاسیس شده است و به مسابقات فرمول E تعهدی جدی دارد، مراسم هفته گذشته در هتل لوکس Invalides فرصتی بود تا درباره استراتژی خود مربوط به الکتریکی و هیبریدی کردن تمام محصولات این برند صحبت کند.

در حالی که DS AUTOMOBILES اعلام کرد که نسل دوم خودروهای این برند پریمیوم فرانسوی به صورت الکتریکی‌ یا هیبریدی عرضه خواهند شد، ایوس بونفون، مدیر عامل DS، فاش کرد که از سال ۲۰۲۵، هر خودروی جدیدی از DSبه صورت انحصاری الکتریکی یا هیبریدی عرضه خواهد شد. هدف استراتژی ما بسیار واضح است، ما می‌خواهیم تا در بازار خودروهای الکتریکی در دنیا رهبر باشیم. استراتژی ما با عرضه DS 7 CROSSBACK E-Tense 4×4 شروع خواهد شد، توجه داشته باشید که این خودرو از پیشرانه هیبریدی که توانایی تولید ۳۰۰ اسب‌بخار قدرت دارد استفاده می‌کند. همچنین بعد از عرضه این خودرو در چند هفته، مدل ۱۰۰٪ الکتریکی‌ DS نیز عرضه خواهد شد.

منتظر دیدار شما در نمایشگاه خودروی پاریس هستیم.

از پیست مسابقه تا جاده‌های شهری، استراتژی رونمایی DS

DS اتوموبیلز از ابتدای مسابقات فرمول E به این رویداد متعهد بوده است. رفتاری آوانگارد در مسابقات اتوموبیل‌رانی، DS به برندهای رقیب جدید که به این مسابقات پا نهاده‌اند خوش‌آمد می‌گوید. با مدل DS E-tense FE 2019، نسل جدیدی از خودروی مسابقه تک سرنشین برقی که توسط تیم DS PERFORMANCE طراحی شده است، اولین تیم فرانسوی است که توسط سازمان FIA برای فصل ۲۰۱۸/۲۰۱۹ اجازه حضور در این مسابقات را کسب کرده است.

با توجه به این که فرمول E، سنگ محک بسیار خوبی برای DS اتوموبیلز است، نمی توان نقش این مسابقات در استراتژی الکتریکی و هیبریدی کردن تمام مدل‌های DS در آینده را نادیده گرفت. دانش و تجربه که DS از مسابقات فرمول E کسب کرده است، رکن مهمی در طراحی خودروهای آینده این برند اصیل فرانسوی دارد.

DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4×4 به صورت رسمی دی پاییز ۲۰۱۹ رونمایی خواهد شد. این خودرو دو دیفرانسیل و ۳۰۰ اسب‌بخاری خواهد بود، همچنین به صورت الکتریکی و هیچ‌گونه آلایندگی می‌تواند فاصله ۵۰ کیلومتر با بپیماید.

با شروع از DS 7 CROSSBACK، ۱۰۰٪ مدل‌های DS الکتریکی خواهند بود، به همین دلیل که DS مفتخر است که اولین خودروی ۱۰۰٪ الکتریکی را در نمایشگاه خودروی پاریس ۲۰۱۸ معرفی خواهد کرد.

آرین‌موتور تابان، نماینده رسمی DS AUTOMOBILES در ایران، مفتخر است که محصولات شایسته این برند اصیل و فرانسوی را برای هم‌میهنان عزیز فراهم کرده است. جدید‌ترین مدل DS، DS 7 CROSSBACK هم‌اکنون در خانه‌های DS که در خیابان اندرزگو و سعادت‌آباد هستند قابل بررسی می‌باشد و از نزدیک می‌توانید این خودروی منصحر به فرد را مشاهده کنید.