۱۳۹۵-۰۷-۰۶

دی اس اتوموبیلز در شراکت با شنتلی آرتز و ریچارد میله در برگزاری مراسمی بسیار خاص و به یاد ماندنی

دی اس اتوموبیلز در شراکت با شنتلی آرتز و ریچارد میله در برگزاری مراسمی بسیار خاص و به یاد ماندنی

شرکت دی اس اتوموبیلز در مراسم خاص شنتلی آرتز و ریچارد میله در 4 سپتامبر 2016

از همان آغاز مسابقه این برند نقش شرکت کننده عالی رتبه را در این رویداد برجسته و مهم ایفا می کند. دی اس برای طرفداران مسابقات اتومبیلرانی یک روز فراموش نشدنی را در کشور رقم خواهد زد، شرکت با دی اس ای تنس با ابتکارات Eymeric François در Concours d’Élégance ، نمایش 25 محصول مدلهای دی اس و اس ام ، سازماندهی برنامه سری آتی مسابقات فرمول یک اتومبیلهای برقی با DSV و رونمایی جهانی خط تولید محصولات جدید.
مسابقات Chantilly Arts & Élégance Richard Mille که امروزه در رده صدرنشینان رویدادهای اتومبیلرانی بین المللی قرار دارد روز یکشنبه چهارم سپتامبر در محل معروف مسابقات Domaine de Chantilly برگزار خواهد شد. اتومبیلهای دی اس با ایجاد خلاقیت برای سومین بار حضور خود را به عنوان شرکت کننده عالی رتبه در این مسابقات احیا نمودند. این برند با کاروانی از پنج مدل دی اس در جایگاه برتر این مسابقه می باشد و در Domaine اولین و برترین برندی است که تمام محصولات قدیمی، جدید و حتی آتی خود را و به ویژه Concours d’Élégance به نمایش گذاشته تا تمامی آنچه را که بازدیدکنندگان مشتاقش بوده اند را برآورده سازد.
Concours d’Élégance : کانون توجه در تکنولوژی پیشرفته و آینده ای روشن در برند دی اس
بازدیدکنندگان در تمام روز قادر خواهند بود از نزدیک دی اس ای تنس را که آخرین دستاورد این برند است را نظاره کنند. در ساعت یازده صبح بازدیدکنندگان می توانند حین عبور این اتومبیل در رژه ،تمامی جزییات آن را ارزیابی کنند. دی اس ای تنس با ابتکارات Eymeric François طراح فرانسوی مد و نظریه هییت مسول وخبره داوری برنده این مسابقات می شود.
دی اس ای تنس با وجود عملکرد قوی صنعتگران ماهر و ابتکارات ابزارهای دیجیتال نوین منشوری است برای آینده سازی این برند، آینده ای که با تکنولوژی و بهسازی پیشرفته رقم می خورد. طراحان دی اس تمام جزییات را در شکل ظاهری و عملکرد بالای جی تی برای آن در نظر گرفته اند.تکنولوژی به کار رفته در ابزار و یراق دی اس ای تنس با ویژگیهای منحصر به فردش تمامی محدودیتهای طراحی را پشت سر گذاشته است. این برند باالگوبرداری از ساختارها و طرحهای سراسر دنیا از روند طراحی پارامتریکی استفاده نموده تا جلوپنجره ای خوش استایل و داشبوردی به روز برای آن خلق نماید. برای طراحی تودوزی داخل کابین اتومبیل و ایجاد فضای خاص در صندوق عقب جهت جاسازی ملزومات سفر مارک Moynat، ساعت کورنوگراف BRM و ویژگیهای اکوستیک داخل آن 800 ساعت زمان صرف شده است و این عوامل موجب گشته که فضای شیک غیر قابل قیاسی در این خودرو وجود داشته باشد. دی اس ای تنس علاوه بر ساختار اصلی بدنه با عملکرد بالای تولید برق با قدرت bhp 402 و گشتاور 516 Nm توانمندی خود را به اوج رسانده است. دی اس با عملکرد بالای جی تی و سرعت بالای 300 کیلومتر در ساعت به خود می بالد.
این برند برای برتر بودنش در Concours d’Élégance از طرح مد فرانسوی Eymeric François که همیشه از الگوهای ساختارمند و آراسته الهام می گیرد، کمک گرفت. یک مدل با یک لباس تنگ مخمل که حدود 80 متر چرم روی آن یراق دوزی شده است در کنار دی اس ای تنس می ایستد. این لباس از مجموعه Femmes & Fatales خانه مد Eymeric François که سرشار از ظرافت و آراستگی است الهام گرفته است . این خانه مد در دوران طلایی پاریس در هالیود همیشه می درخشیده است و لباسهای خوش فرم آن از هر بانویی یک قهرمان افسانه ای می سازد.شرکت با Concours d’Élégance ضمن همکاری مبتکرانه با Eymeric François نتایجی درخشان و سحر انگیز به همراه داشت
حضور این برند: ملاقات با هواداران اتومبیلرانی و رونمایی جهانی
در قسمت ورودی Château جایگاهی برای برند دی اس رزرو شده است و هوادارن آن قادر خواهند بود DSV-01 را که یک خودروی تک سرنشین تمام برقی برای تیم مسابقات است و در آخرین دوره مسابقات فصل گذشته مقام سوم را از آن خود نموده را نظاره کنند و این تیم قادر بوده نه تنها در دنیای واقعیت بلکه در دنیا خیالی و در داستانهای کمیک با شخصیت Michel Vaillant که راننده این داستانهاست هم موفق باشد. این مجموعه داستان در غرفه دی اس به فروش خواهد رسید و نویسنده آن از ساعت 10 صبح تا 4 بعدازظهر آنجا برای دادن امضا و خرسند نمودن طرفداران این داستانها حضور خواهد داشت.
برند دی اس حضور خود را در این رویداد مهم و برجسته با رونمایی جهانی از خط تولید چهار مدل اتومبیل جدید تکمیل نمود و بازدیدکنندگان را شگفت زده کرد.
Domaine de Chantilly : محلی مناسب برای ارتقا برند دی اس
برند دی اس بدون میراث استثنایی خود یعنی مدلهای دی اس و اس ام قرن بیستمش امروز در این جایگاه قرار نداشت.
بیش از بیست مورد از مدلهای دی اس و اس ام در محل مربوط به اتومبیلهای قدیمی قرار خواهند گرفت و محوطه Domaine de Chantilly با این خودروهای منحصر بفرد درخشان خواهد گردید. باید از همکاری ارزشمند فدراسیون دی اس Amicale و همچنین کلوپهای وابسته دی اس و اس ام که با حضور این مدلهای افسانه ای سبب شادمانی حضار گشتند، تشکر نماییم. تعداد زیادی از مدلها از ID گرفته تا DSpécial, DS Pallas, DS open-top, DS Cabriolet و DS Chapron Croisette تا SM Opéra, SM Proto Fura و SM Export USA به نمایش در خواهند آمد تا طرفداران از تماشای آنها لذت ببرند.