۱۳۹۷-۰۱-۰۹

معیارها و شاخص‌های خانه DS در سراسر دنیا

ds-store-guidelines خانه دی‌اس

بر اساس برندینگ و معیار‌های از پیش تعیین شده برای شعبات یا خانه‌های DS در سراسر دنیا، مهم‌ترین ویژگی این مجموعه‌ها ارتباط صمیمانه و محترمانه کارکنان و مشاورین DS با بازدیدکنندگان است.

برند DS Automobiles، یکی از برند‌های ثبت شده توسط گروه تجاری PSA است که در واقع شاخه لوکس این گروه را تشکیل می‌دهد. بر اساس برندینگ تعریف شده برای DS Automobiles، تمام ۴۱ شعبه این برند لوکس فرانسوی به نام خانه DS تعریف می‌شوند. کمپانی DS نیز مانند برند‌های لوکس دیگر عناصر و المان‌های خاصی برای معرفی خود در نظر گرفته است که این شاخص‌ها در شعبات DS یا همان خانهDS، به وضوح قابل مشاهده است. یکی از مهم‌ترین شاخصه‌های خانه DS در سراسر جهان، استفاده از پترن ( الگو ) منحصر به فرد این برند در طراحی داخلی و معماری آن است.  پترن اختصاصی برند لوکس DS حس درخشندگی و اشرافیت منحصر به فردی را به بیننده القا می‌کند که همین موضوع باعث شده است، شعبات یا خانه‌های DS در سراسر دنیا به شکل یک کاخ با شکوه و البته مدرن به نظر برسند. فرم این پترن در تایپوگرافی لوگو این برند لوکس فرانسوی به وضوح قابل مشاهده است. بر اساس نظر متخصصان طراحی ، پترن منحصر به فرد برند DS القا کننده کات (برش) انحصاری الماس سوارسکی است؛ از همین سو زمانی که نگاهمان به این پترن در طراحی داخلی خودرو‌های این برند یا طراحی و معماری شعبات DS می‌افتد، ناخودآگاه حس لوکس پنداشتن این برند در ما ایجاد می‌شود. البته المان‌ها و شاخصه‌های خانه DS در سراسر جهان به پترن این برند خلاصه نمی‌شود و می‌توانیم عناصر دیگری را مانند رنگ‌های گرم و نور پردازی‌های مخفی را جزء شاخصه‌های منحصر به فرد شعبات DS به حساب بیاوریم. استفاده از تونالیته رنگ قهوه‌ای در طراحی داخلی خانه DS، باعث ایجاد حس دلگرمی و آرامش در بازدیدکنندگان و مشتریان این برند می‌شود که همگام با رفتار گرم و صمیمانه کارکنان مجموعه، ترکیب بسیار دلنشینی را برای افراد حاضر در شعبه بوجود می‌آورد.

ارتباط بازدیدکنندگان و کارکنان، مهم‌ترین شاخصه خانه DS در سراسر جهان

بر اساس برندینگ و معیار‌های از پیش تعیین شده برای شعبات یا خانه‌های DS در سراسر دنیا، مهم‌ترین ویژگی این مجموعه‌ها ارتباط صمیمانه و محترمانه کارکنان و مشاورین DS با بازدیدکنندگان است. در شعبات اصلی DS رفتار کارکنان با شما بسیار گرم و دلنشین خواهد بود و شما می‌توانید پاسخ تمام سوال‌هایتان را در خصوص خودرو مورد نظرتان از متخصصن آن مجموعه جویا باشید؛ همچنین اگر از مشتریان این برند بودید، می‌توانید از خدمات و سرویس‌های تخصصی در خانه DS بهره‌مند شوید. تمام خدمات تخصصی خودرو‌های لوکس DS، توسط شعبات اصلی یا همان خانه DS ارائه می‌شود؛ از جمله این خدمات و سرویس‌ها می‌توانیم به تعمیر و نگهداری، خدمات وارانتی و تامین قطعات اصلی و لوازم جانبی اتومبیل‌های این برند لوکس فرانسوی نام برد. کارشناسان متخصص DS در بخش فروش محصولات این برند، بر اساس معیار‌های شما اتومبیل مورد نیازتان را به شما معرفی می‌کنند و پس از نهایی کردن انتخاب خودرو توسط خودتان، کارکنان خانه DS تمام امور پرداخت و مالکیت را برایتان به انجام خواهند رساند. تمام معیار‌ها و شاخص‌های تعیین شده در خانه DS در سراسر دنیا، مشتری محور است و به شما کمک خواهند کرد که تا زمانی که در مجموعه حضور دارید، حس خوبی داشته باشید.

آرین موتور، نماینده رسمی DS در ایران مفتخر است که برای رفاه حال لوکس پسندان، دو خانه DS مطابق تمام قوانین بین‌المللی DS در ایران تاسیس کرده است. شعبه اول خانه DS در ایران در خیابان اندرزگو و شعبه دوم در سعادت‌آباد تهران قرار دارند.