۱۳۹۵-۰۵-۱۳

معرفی کمک راننده جدید در فصل سوم مسابقات ویرجین دی اس

معرفی کمک راننده جدید در فصل سوم مسابقات ویرجین دی اس

همیاری jose maria با Sam Bird در مسابقات FIA فرمول E

López 33ساله Jean-Eric Vergne خواهد شد و عنوان جدیدی در گرید فرمول ای ایجاد خواهد گردید. آرژانتین با تاریخچه پربار خود در مسابقات جهانی ماشینهای کروک ، صدرنشینی مسابقات جهانی 2016 FIA WTCC و کسب 244 امتیاز و مدعی برنده شدن در شش مسابقه این فصل ، حضور یافته است.
Pechito قبل از مسابقات ماشینهای کروک به دلیل موفقیت در مسابقات اتومبیلرانی تک سرنشین، برنده شدن در مسابقات 2002فرمول رنوی ایتالیا و مسابقات 2003 یوروکاپ فرمول رنویFR V6 نزد دوستانش شناخته شده است. او در مسابقات فرمول یک 2006 راننده آزمایشی بود.
در این مسابقات Birdکه در مسابقات پیشین با کسب مقام چهارم و 88 امتیاز فصل مهمی را پشت سر گذاشته بود ، با تیمش حضور خواهد یافت. راننده 29 ساله او سومین پیروزی را در مسابقات فرمول ای FIA در بوینوس آیرس برای وی به ارمغان آورد و او در کل مسابقه صدرنشین بود. همچنین Bird در مسابقات پوتراجایای مالزی با کسب سه پل پوزیشین در فصل 2015-2016 مقام دوم را از آن خود نمود و به دلیل داشتن بالاترین تعداد پل پوزیشن هم برنده این فصل گردید.
در پی این اطلاعیه Bird اظهار داشت: این فصل گام مثبت دیگری در مسابقات ویرجین دی اس می باشد و ومن مطمئنم بار دیگر این تیم جایگاهی را از آن خود خواهد نمود. ما در نیمه دوم فصل قدمهای استوار خود را نشان دادیم و اگر بتوانیم میزان برد خود را بالا ببریم باید ماشینی داشته باشیم که قادر باشد در رقابتهای فصل آتی به رقابت بپردازد.
رییس تیم مسابقات ویرجین دی اس Alex Tai بیان داشت : من بسیار خرسندم که اعلام نموده اند راننده تیم ما هم در لیست شرکت کنندگان فصل آتی قرار دارد و ورود José María را به خانواده مسابقات ویرجین دی اس خوش آمد می گویم. Jose یک راننده اثبات شده در سطح جهانی است که عملکرد وی در بالاترین تراز قرار دارد و انسجام و سرعت بالای او در تمامی رشته های موتور اسپرت که به رقابت پرداخته، نشان داده شده است. من مطمئنم که او می تواند این موفقیت را در مسابقه فرمول ای هم کسب نماید. او به Sam که طی دوسال گذشته به طور متوالی خود را به عنوان یکی از سریعترین و با استعدادترین رانندگان گرید اثبات نموده است، می پیوندد. من اطمینان دارم این ترکیب قوی ما شامل sam ، Jose و افراد تیم به دلیل دارا بودن بالاترین درجه مهارت، استقامت و سخت کوشی در این دوره هم برنده خواهند بود. علاوه بر این روحیه ورزشکاری این دو راننده هم بازتابی از اهداف من در این ورزش می باشد.
Xavier Mestelan Pinon مدیر اجرایی دی اس اضافه نمود: ملحق شدن Jose یک مورد شگفت انگیز برای تیم دی اس می باشد زیرا او یک راننده در کلاس جهانی است و طی دو فصل گذشته WTCC را به خود اختصاص داده است و در فصل آتی پیشگام می باشد. او با هر سه ماشین ما که در این فصل حضور دارند کار کرده است. پس از کسب مقام سوم در مسابقات تیمی در اولین سالی که ما در رقابتهای فرمول ای FIA شرکت نمودیم باور ما بر این است که وی و Sam همگروهی قدرتمندی خواهند بود و این امکان وجود دارد که در تمامی رقابتهای فصل آینده پیروز میدان باشند.
فصل سوم مسابقات فرمول ای FIA نهم اکتبر در هنگ کنگ آغاز خواهد شد.