۱۳۹۴-۰۱-۳۱

DS WORLD PARIS : سواروسکی در کنار DIVINE DS

DS WORLD PARIS : سواروسکی در کنار DIVINE DS

DS WORLD PARIS پس از میزبانی چند ماه پیش از Harcourt studio اکنون به روی سوارووسکی آغوش گشوده تا به سوی جهان مد بال بگشاید. در سالنی جدید، بازدید کنندگان امکان لمس از نزدیک خودروی مفهومی Divine DS را خواهند داشت، مدلی که توسط کریستالهای مشهور و جهانی سوارووسکی اعتباری نوین کسب کرده است. کلکسیون جواهرات بهار-تابستان 2015 سوارووسکی را نیز در نمایشگاه از دست ندهید.

DIVINE DS یک خودروی مفهومی با تکنولوژی روز، درخشان در طیف های نور.

روح آینده ی DS نیز در نمایشگاه ژنو در قالب Divine DS حضور دارد. این خودروی مفهومی که در نمایشگاه خودروی پاریس 2014 رونمایی شد، فوران DNA برند بوده و تبلور والای آن است. این جلوه ی متعالی که در پاریس طراحی و ساخته شده، جزئیات و تکنولوژی را به عالی ترین وجهه پیوند می دهد. به پیکره ی چهار درب جمع و جور، براق و عضلانی آن با امضای گرافیکی منحصر به فردش توجه کنید. پرداخت برجسته ی داخل آن بی نهایت منحصر به فرد است. تکنولوژی پیشرفته ی Divine DS شامل چراغ های بزرگ جلوی لیزری، باریکه ی روی شیشه ی عقب که می تواند برای تنظیم ایرودینامیک جریان هوا بالا بیاید، قابلیت های دید عقب حین رانندگی توسط دوربین و خصوصا با جایگاه راننده که همچون کابین خلبان طراحی شده است، می باشد.

Divine DS مفهوم Hypertyping را ارایه می کند که امکان انتخاب از بین سه فضای داخلی با هویتی برجسته و منحصر به فرد را به مشتریان میدهد: Parisian Chic، Male و Fatal Punk
Parisienne Chic ندایی است به سوی جهانی از تعالی و شکوه پاریسی با اجزایی که رد پای طراحان برجسته در آن مشهود است. در حالی که Fatale Punk طرحی است کمی تیره تر و مسحور کننده که در آن کابین توسط چرم سیاه دوخته شده و کریستال کاری شده است. همه ی این فضاهای داخلی در نمایشگاه DS PARIS ارایه می شوند..

هنر NATHALIE COLIN : کلکسیون بهار – تابستان 2015 سوارووسکی

ساان نمایش جدید همچنین شامل نمایشگاه کلکسیون جواهرات بهار- تابستان 2015 سوارووسکی می باشد که از باغ رویایی الهام گرفته است. سرپرست هنری نمایشگاه، ناتالی کولین می گوید:«طبیعت همواره برای سوارووسکی از اهمیت زیادی برخوردار بوده است.».
«کلکسیون باغ کریستال عطش ما برای مدرنیسم را، (در قالب سبک حیوانات، گیاهان و حشرات و خط و نقش های طبیعی و جریان آنها)، تبلور می بخشد». این کلکسیون نیز مثل همیشه، با حسی افسونگر و پرتلالو که شاخصه ی شرکت سوارووسکی است به مشتریان خوشامد می گوید. یک نمونه لباس فاخر از برند DKNY نیز در کنار این کلکسیون در نمایشگاه حضور دارد که به عنوان بخشی از حراج خیریه ی Little Black Dress مبلغ بدست آمده را برای مبارزه با سرطان در نیویورک سازماندهی خواهد کرد. این لباس منحصر به فرد هنر Donna Karan بوده و برای دوخت آن از 2600 کریستال سوارووسکی با همکاری 20 طراح استفاده شده است. این اثر هنری زیبا و باشکوه در نمایشگاه انحصاری DS برای عاشقان مد به نمایش گذاشته شده است تا آن را از پشت ویترین DS WORLD PARIS در حین بازدید ملاقات نمایند