۱۳۹۴-۰۸-۲۴

DS World در پاریس به نمایش بی سابقه ی Yves Saint Laurent خوش آمد می گوید.

DS World در پاریس به نمایش بی سابقه ی Yves Saint Laurent  خوش آمد می گوید.

برند DS، درب های نمایشگاهش را برای نمایشگاه بی سابقه ی عکس هایی از طراح مشهور Yves Saint Laurent می گشاید.

علاوه بر امکان بازدید از دنیای جواهرات سوارووسکی در ماه مارس، DS World پاریس از 11 ژوئن به نمایشگاه عکسی از مشهورترین طراح فرانسوی یعنی Yves Saint Lauren خوشامد می گوید.
عکس های عکاس مشهور Pierre Boulat و سپس دخترش Alexandra Boulat که هرگز قبلا منتشر نشده است، زندگی و هنر خلاقانه این طراح مشهور را از شروع به کارش در Dior تا آخرین شوی او در Centre Pompidou به نمایش می گذارد. این نمایشگاه، بازدید کنندگان را در تاریخ یکی از برجسته ترین خانه های مد فرانسه غرق می کند.
به گفته ی Julien Faux سرپرست DS WORLD PARIS برای این رویداد افتخار بزرگی است که به نمایشگاهی که بانی آن بزرگانی چونPierre Berge – Yves Saint Laurent که نام آوران شکوه و زیبایی پاریسی هستند، خوشامد بگوید.
36 عکس منحصر به فرد از Yves Saint Laurent
این نمایشگاه درDS WORLD PARIS، تاریخ 40 سال طراحی های ناب و نیز دانش فنی فرانسوی را مرور می کند؛ سیر Saint Laurent در Dior و سپس rue Spontini و پس از آن خیابان Marceau و آنگاه house of Saint Laurent از سال 1974 در این گالری قابل مشاهده است. این سری از 36 عکس ما را به جهان طراح می برد و امکان بازدید از کارگاه ها و حس فرا-هیجان صحنه ها در شوی مد بزرگی را که موفقیت و شهرت Saint Lauren را در سراسر جهان شکل داده است، فراهم می کند. در این نمایشگاه میتوان طراح را در حال آماده سازی برای شو، ست کردن لباس ها و کار کردن در سکوت در حال و هوای خود، دنبال کرد و نگاهی گذرا و قابل تامل به قلب زندگی خیره کننده ترین و پر رمز و راز ترین طراحان مد فرانسوی را داشت.
نگاهی از چشم عکاسان با استعداد PIERRE AND ALEXANDRA BOULAT
Pierre Boulat ، عکاس مجله ی آمریکایی Life به Yves Saint Laurent بسیار نزدیک بود و امکان عکاسی از طراح، نه تنها در حین آماده سازی برای شوهایش بلکه در نمای نزدیک تری از خانه ی پاریس او را داشت. این عکاس Yves Saint Laurent را به ما در پشت صحنه ها نشان می دهد.
Pierre Berge که بسیار علاقمند به این سری از عکس ها است می گوید: « جلسات با Pierre Boulat یک اتفاق بزرگ بود. او تقریبا شب و روز با ما بود. ما احساس می کردیم که در حال ساختن آلبوم خاطرات با یکدیگر هستیم. Alexandra Boulat ، یک فوتوریپورتر آزاد و دخترPierre Boulat ، جا پای پدر خود گذاشت. او در طی مراحل آمادگی برای شوی آخر طراح در 22 ژانویه ی 2002 در استودیو ای در خیابان 5 Marceau، آلبومی زنده از آخرین روزهای Yves Saint Laurent در خانه ی مد تهیه کرد.