۱۳۹۵-۱۲-۱۷

بررسی خودروی دی‌اس ۳ جدید

DS3 review بررسی دی‌اس ۳ جدید

در میان خودروهای کوچک هاچ‌بک مزیت و نقطه‌ قوت دی‌اس ۳ جدید وسعت انتخاب بسیار زیاد برای سفارشی‌سازی خودرو است، شما می‌توانید رنگ سقف، بدنه، آینه‌های جانبی، رینگ‌ها و رنگ پنل داخلی را انتخاب کنید و خودرویتان انحصاری سوار شوید و در کنار این موضوع، قیمت این خودروی اسپرت مناسب‌تر از رقیبان آن بوده و بسیاری از علاقه‌مندان به این خودرو، آن را مد نظر دارند.

دی‌اس ۳ جدید، کوچکترین خودروی برند دی‌اس است که فقط مدل ۳ درب هاچ‌بک دارد و انتخاب بسیار مناسبی برای افرادی است که خودروی اسپرت، کوچک و لوکس مدنظر دارند.
این خودرو با موتور سه سیلندری ۱.۲ به بازار عرضه خواهد شد. از مشخصه‌های مهم خودروهای اسپرت، هندلینگ آن‌هاست و دی‌اس ۳ جدید در پیچ‌ها به راحتی شما را با چسبندگی زیاد، شگفت‌زده خواهد کرد، در سرعت بالا به خوبی قابل کنترل خواهد بود و به دلیل سایز کوچک، در شهر‌های شلوغ مشکل فضا و جای پارک، نخواهید داشت. از آن جایی که این خودرو چندین بار بازنگری شده است، صدای داخل کابین به حد قابل قبولی خواهد بود و نویزهای موجود در بیرون مثل صدای باد، شما را اذیت نخواهد کرد.
این خودرو را برای بازه‌ وسیعی طراحی کردیم و هر شخصی می‌تواند با تنظیم کردن صندلی و فرمان به حالت راحتی رانندگی کند. صندلی‌های جلو کاملا دربرگیرنده خواهند بود و با داشتن حالت اسپرت، هر فردی را در فضای رانندگی قرار خواهند داد همچنین مهندسین ما با طراحی سیستم الکترونیکی کاربرپسند، شما را از سردرگمی در ماشین‌های جدید خلاص کرده‌اند.
از آنجایی که سیاست‌گذاری خودروهای دی‌اس بر اساس خاص بودن طراحی شده است، کیفیت و استایل تجهیزات داخلی شما را راضی خواهد کرد، طراحی داشبرد، تزیینات حکاکی لیزری، قطعات کرومی و چرم مرغوب فرمان و صندلی‌ها کاملا حس لوکس بودن فرانسوی را در شما ایجاد خواهد کرد.
این خودرو با ۲۸۵ لیتر، بزرگترین فضای صندوق عقب در میان خودروهای این دسته را دارد و به راحتی پاسخگوی نیازهای شما خواهد بود.
با استفاده از تکنولوژی چراغ‌های ال‌ای‌دی DS Vision علاوه بر ظاهر اسپرتی‌تر نوری وسیع‌تر و مصرف انرژی کمتری، نسبت به لامپ‌های هالوژنی دارند، چراغ‌های راهنمای کشویی نیز یکی دیگر از مواردی است که این خودرو را در میان رقیبان برجسته خواهد کرد. اگر تاکنون چراغ‌های عقب منحصر به فرد این خودرو را دیده باشید، در نگاه اول گمان خواهید کرد که از بی‌نهایت لامپ ال‌ای‌دی تشکیل شده است! ولی طراحان ما با استفاده از تعدادی آینه و سطوح بازتاب کننده در کنار ۳۰ لامپ ال‌ای‌دی این تصور را برای شما و هرکسی که آن را ببیند ایجاد می‌کند و لوگوی دی‌اس همانند جواهری در میان آن‌ها خواهد درخشید.
دی‌اس ۳ جدید با تعداد زیادی از آپشن‌ها به استقبال شما خواهد آمد مثل: سیستم ترمز اتوماتیک، دوربین عقب، سنسور پارک عقب و جلو، سیستم کمکی شروع حرکت در سربالایی، کروز کنترل و غیره
آرین موتور تابان، نمایندگی رسمی دی‌اس در ایران، مفتخر است که یکی از بهترین خودرو‌های این دسته را برای هم‌میهنان عزیزمان فراهم کرده است.