۱۳۹۶-۰۲-۱۱

دی‌اس7، انتخاب رییس جمهور فرانسه!

ds7 crossback president choiceدی‌اس۷ کراس‌بک انتخاب رئیس جمهور

همانطور که می‌دانید، امانوئل ماکرون، طی انتخابات دو مرحله‌ای در ۳ و ۱۷ اردیبهشت امسال، به عنوان رییس جمهور فرانسه انتخاب شد، شایان ذکر است که ایشان با ۳۹ سال سن، جوان‌ترین رییس جمهور تاریخ فرانسه و جوان‌ترین رهبر جمهوری از دوران حکومت ناپلئون است.

دی‌اس از دیرباز، خودروهای رسمی برای مراسم‌های دولتی در فرانسه را تامین کرده است برای مثال می‌توان به دی‌اس ۲۱ در مراسم چارلز دوگل تا اخیر‌ترین مورد به مراسم تنفیظ فرانسوا هولاند در سال ۲۰۱۲ با خودروی دی‌اس۵ اشاره کرد، این مراسم اولین حضور دی‌اس در این عرصه نیست و آخرین نیز نخواهد بود.

رییس جمهور، ۲۴ اردیبهشت بعد از مراسم تنفیض حکم خود، در مسیر به کاخ الیسه به استقبال طرفداران خود رفت و انتخاب ریسس جمهور برای این مراسم، آخرین خودروی دی‌اس، دی‌اس۷ کراس‌بک بود، مدلی که دی‌اس برای این مراسم ارائه داده بود، « دی‌اس۷ کراس‌بک ریاست‌جمهوری» با رنگ سرمه‌ای جوهری و سانروف بزرگتر نسبت به مدل معمولی بود.

دی‌اس۷ کراس‌بک که پارسال در نمایشگاه خودروی ژنو برای اولین بار معرفی شد، اولین تجربه واقعی در شهر را به خوبی پایان برد و مردم رییس جمهور جدید را در خودرویی جدید مشاهده کردند. در داخل این خودرو از چرم یکدست مشکی که تخصص دی‌اس است استفاده شد و رینگ‌های ۲۰ اینچی آن نیز منقش به طرح‌هایی طلایی بود، همچنین لوگوی این خودرو نیز منقش به طرح «جمهوری فرانسه» و مثل تمام خودروهای رسمی دولتی، پرچم ملی را حمل می‌کرد.

دی‌اس۷ کراس‌بک استفاده شده در این مراسم، بعد از اتمام آن برای نمایش به خبرنگاران و دوست‌داران این برند در «دنیای دی‌اس» به نمایش گذاشته خواهد شد.

امانوئل ماکرون، با انتخاب مدرن‌ترین خودروی ملی موضع خود برای ۵ سال سمت ریاست جمهوری کشور فرانسه را به صورت غیرمستقیم اعلان کرد، همان‌طور که اشاره شد، جوان‌ترین رییس جمهور فرانسه برای جوانان برنامه‌های ویژه‌ای در نظر گرفته و با انتخاب این خودرو به نحوی اعلام کرد که به دنبال پیشرفت تکنولوژی و فراهم کردن بستر تکنولوژی‌ها نو و جدید است.

آرین‌موتور تابان، نماینده رسمی دی‌اس اتوموبیلز، مفتخر است که محصولات این برند شایسته را برای مردم عزیز ایران فراهم کرده است.

ds7 crossback president choiceدی‌اس۷ کراس‌بک انتخاب رئیس جمهور
ds7 crossback president choiceدی‌اس۷ کراس‌بک انتخاب رئیس جمهور
ds7 crossback president choiceدی‌اس۷ کراس‌بک انتخاب رئیس جمهور