۱۳۹۶-۰۱-۲۳

DS7 Crossback، ستاره نمایشگاه ژنو2017

DS7 Crossback Exhibiton review بررسی نمایشگاهی دی‌اس۷ کراس‌بک

دی‌اس۷ کراس‌بک، ستاره خودروهای معرفی شده دی‌اس در نمایشگاه بین‌المللی خودروی ژنو ۲۰۱۷

دی‌اس۷ کراس‌بک تصور ما از یک خودروی شاسی‌بلند ایده‌ال است. طراحان و مهندسان ما طبق معمول مرزهای استاندارد در این دسته از خودروها را جابه‌جا کردند. دی‌اس۷ کراس‌بک اسفند ماه ۹۵ در هرم معروف لوور در قلب پاریس رونمایی شد همانطور که انتظار می‌رفت، چشم‌ها را در نمایشگاه بین‌المللی خودروی ژنو ۲۰۱۷ به خود خیره کرد.

دی‌اس۷ کراس‌بک با ۴.۶ متر طول و فضای ۶۲۸ لیتری صندوق عقب از رقیبان خود بزرگتر، راحت‌تر و فضای بیشتری دارد. علاوه بر فضای بزرگ، این خودرو کاربران را در تکنولوژی روز مثل پارک اتوماتیک، دید در شب، سیستم کروز کنترل تطبیقی و لامپ‌های ال‌ای‌دی انحصاری DS LED Vision غرق خواهد کرد! همچنین این جذاب قدبلند فرانسوی، از سیستم جدید تعلیق فعال دی‌اس بهره می‌برد. این سیستم با استفاده از دوربینی که در جلوی خودرو نصب است،‌ سطح جاده را پویش می‌کند، سطوح ناهموار را تشخیص داده و کمک فنرها را نسبت به سختی و شدت آن‌ها تنظیم می‌کند. از اصول اولیه لوکس بودن هر محصولی احساس خوب و راحتی منحصر به فرد آن محصول است و دی‌اس۷ کراس‌بک از این قاعده مستثنی نیست.

شایان ذکر است که دی‌اس۷ کراس‌بک اولین خودروی مجموعه PSA با برند دی‌اس است که سیستم autonomous یا اصطلاحا خودران دریافت کرده است، این دست‌آورد مدیون نظارت بر موقعیت خودرو در جاده به نام Connect Pilot و حاصل ساعت‌ها کار مهندسی و نوآوری است و به زودی شاهد پیاده‌سازی این سیستم بر روی دیگر محصولات دی‌اس خواهیم بود.

طراحی داخلی دی‌اس۷ کراس‌بک با حفظ اصالت برند و همانند دیگر محصولات دی‌اس انجام شده و امضای دی‌اس در جای جای طراحی آن به کار برده شده است، چرم ناپای طرح بند ساعت، تزیینات کرومی و نورپردازی داخلی گواه این موضوع است. سیستم صوتی فوکال با ۱۴ بلندگو، تجربه‌ باورنکردنی از موسیقی در خودرو را برای شما رقم خواهد زد، همچنین با دو صفحه‌ نمایش ۱۲ اینچی با کیفیت HD که راننده و کمک راننده در یک زمان می‌توانند سیستم ناوبری را مشاهده و موسیقی را کنترل کنند.

همچنین این خودرو با رنگ‌های منحصر به فرد و انحصاری دی‌اس همانند خاکستری کومولوس، سفید مرواریدی و مشکی پرلانرا به بازار عرضه خواهد شد، آرین موتور تابان، نمایندگی رسمی دی‌اس اتوموبیلز در ایران، طبق هماهنگی‌های انجام شده، این شاهکار مهندسی را در اواخر امسال، همگام با تمام دنیا در ایران عرضه خواهد کرد، برای اطلاعات بیشتر در سایت و شبکه‌های اجتماعی با ما همراه باشید.