۱۳۹۵-۱۱-۱۵

شرایط فروش ویژه زمستانه DS

شرایط فروش ویژه زمستانه DS

دی‌اس را ویژه سوار شوید!

برای رفاه حال مشتریان عزیز برند DS تصمیم بر اجرای طرح فروش ویژه زمستانی کردیم و شرایط فروش برند پرمیوم DS به شرح ذیل است.

طبق شرایط فروش جدید، برخی از مدل‌های برند پرمیموم DS با اقساط ۲۴ ماهه بدون بهره به فروش می‌رسند. در شرایط فروش جدید برند لوکس DS مدل زیبا و هیجان انگیز DS5 با مدل ۲۰۱۷ به قیمت ۲۲۷.۹۰۰.۰۰۰ تومان و موعد تحویل فوری عرضه می‌شود. در خرید نقدی تخفیفی معادل ۴.۴۰۰.۰۰۰ تومان به مشتریان تعلق می‌گیرد. برای رفاه حال علاقه مندان به پرچم دار محصولات DS این خودرو بصورت اقساطی با وام ۹۶ میلیون تومانی به خریدارن عرضه می شود. باز پرداخت اقساط ۱۲ ماهه بدون بهره به مبلغ ۸ میلیون تومان یا دوساله به مبلغ ۴.۷۹۲.۷۱۴ تومان است.

همچنین مدل صندوقدار DS5 LS با قیمت ۱۹۲ میلیون تومان و تحویل فوری به فروش می‌رسد که در خرید نقدی تخفیف ۳.۶۹۴.۰۰۰ تومانی به مشتریان تعلق می‌گیرد . همچنین علاقه مندان به این برند DS می‌توانند این خودر را با وام ۸۵ میلیون تومانی با بازپرداخت ۲۴ ماهه بدون بهره خریداری نمایند. مبلغ هر یک از اقساط ۳.۵۴۱.۶۶۷ تومان است.

مدل پرطرفدار DS6 با مدل ۲۰۱۷ به قیمت ۲۳۴.۹۰۰.۰۰۰ تومان و تحویل ۳۰ روزه به فروش می‌رسد. در صورت خرید نقدی یک تخفیف ۴.۵۱۲.۰۰۰ تومانی به خریداران تعلق می‌گیرد. همچنین جهت رفاه دوستداران مدل شاسی بلند DS6 این خودرو با وام ۸۵ میلیون تومانی بدون بهره با اقساط ۲۴ ماهه به خریدران عرضه می‌شود . مبلغ هر یک از اقساط ۲۴ ماهه بدون بهره معادل ۳.۵۴۱.۶۶۷ تومان است.

و در نهایت جدیدترین مدل برند پرمیموم DS در ایران یعنی DS4 Cross Back با مدل ۲۰۱۷ به قیمت ۱۸۴.۹۰۰.۰۰۰ تومان به علاقه‌مندان این خودرو با موعد تحویل ۳۰ روزه عرضه می‌شود. در خرید نقدی تخفیفی معادل ۳.۵۵۴.۰۰۰ تومان به خریداران تعلق می‌گیرد. همچنین برای رفاه علاقه مندان به جدیدترین محصول DS این خودرو با وام ۸۰ میلیون تومانی به خریدران عرضه می‌شود. اقساط ۱۲ ماهه این خودرو بدون بهره و مبلغ هر یک از اقساط برابر با ۶.۶۶۶.۶۶۷ تومان بوده و در اقساط ۲۴ ماهه معادل با ۳.۹۹۳.۹۲۸ تومان است.

علاقه مندان به برند پرمیموم DS جهت اطلاع از مشخصات مدل‌ها و همچنین شرایط فروش این برند فرانسوی می‌توانند به وب سایت آن به آدرس http://www.dsautomobiles.ir/ مراجعه نمایند.