۱۳۹۵-۱۲-۰۹

تاثیرگذاری فوق العادهPechito در مسابقات فرمول ای ویرجین دی اس در بوینس آیرس

تاثیرگذاری فوق العادهPechito در مسابقات فرمول ای ویرجین دی اس در بوینس آیرس

تیم مسابقات ویرجین دی اس با توجه به عملکردهای مثبت راننده خود در طی دورهای آزاد تمرینی امید زیادی به کسب موفقیت در این روز داشت.

تیم مسابقات ویرجین دی اس با توجه به عملکردهای مثبت راننده خود در طی دورهای آزاد تمرینی امید زیادی به کسب موفقیت در این روز داشت.
یک برخورد دور از انتظار سبب شد که Sam در دور پنجم از مسابقه خارج شود.
Jose Maria Lopez با یک مبارزه میانه رو و قهرمانانه موجب شد تیم ویرجین دی اس از جایگاه 18 به جایگاه 10 صعود کند و این امتیاز ارزشمندی برای این تیم محسوب می شد.
تیم مسابقات ویرجین دی اس با احساس امید به پپیشگام بودن در سومین مسابقه این فصل وارد بوینس آیرس شد. Sam سال گذشته در همین مسابقه برنده شده بود و Jose Maria Lopez
به عنوان تنها آرژانتینی این دوره ها محبوبترین فرد گروه شناخته شده بود . امروز این دو فرد ارزشمند با هم در این گروه قرار داشتند.
دردورهای اولیه تمرین روحیه تیم بالا بود ، Jose Maria سریعترین زمان را در اولین دور تمرینی و Sam سریعترین زمان را در دومین دور تمرینی کسب نمودند. شرایط متغیر جایگیریها طی تعدیلات سبب شد Sam در لاین دهم خط شروع قرار گیرد و Lopez در کنار دیوار یعنی در لاین 18 مسابقه نمود.
با روشن شدن چراغ سبز کاملا مشخص بود که هر دو راننده برای مبارزه آماده اند، Bird بلافاصله وارد لاین نهم شد و Lopez فاصله کمی با Graham Carroll داشت و کمی قبل از اتمام خط زرد نیمه مسیر دور دوم در لاین 17 قرار گرفت . در دور چهارم اتومبیل Bird به سمت گوشه کشیده شدو با دیوار برخورد کرد و فنربندی چرخ عقب سمت چپ آن آسیب جدی دید. Bird با اتومبیلی دچار لنگی ئارد دور پنجم شد و تصمیم گرفت سریعا خود را به اتومبیل دوم برساند و سوار آن شده تا بتواند وارد سریعترین دور مسابقه گردد و از این طزیق به نتیجه ای مطلوب از مسابقه دست یابد. Samبلافاصله در بیرون مسیر موفق شد بهآنچه در نظز داشت دست یابد اما در حین دوربالاترین سرعت و در مراحل پایانی مسابقه توسط Felix Rosenqvist مورد ضربه واقع شد. پس از آن Sam برای وارد شدن به دورهای سرعت به مسیر ادامه داد تا اینکه یک مسیر لغزنده موجب شد که او در مراحل پایانی مسابقه با دیوار برخورد کند.
در این حین Jose Maria Lopez بسیار سریع عمل می کرد و با دنبال کردن و عبور کردن از Nick Heidfeld وارد لاین 15 شد، سپس او وارد محدوده Daniel Abt شد و حین نشان دادن مهارت بالای خود در مدیریت انرژی ترجیح داد تا دور 19 در همین جایگاه باقی بماند و در دور 20 که فقط یک درصد از باطری آن باقی مانده بود به جایگاه خودش برگشت.
Lopez با بازگشت مجدد در دور 22 مسابقه با هدف قرار دادن Venturi’s Stephane Sarrazin که در مراحل اولیه در موقعیت خوبی قرار داشت، وارد لاین 14 شد. تماشاگران در دور 31 مسابقه رو یپا ایستاده بودند و رقابت Antonio Felix da Costa, Sarrazin و Lopez را تماشا می کردند هر سه اتومبیل پهلوبه پهلوی هم حرکت می کردند تا اینکه بالاخره Lopez با انجام دو تلاش شایسته تئانست در دور 32 از Sarrazin پیشی بگیرد و وارد لاین 13 شود. پس از آن هم Robin Frijns را پشت سر گذاشت و وارد لاین 11 و بالاخره در دور 36 وارد لاین 10 شد. Sebastien Buemiپرچم شطرنجی را بالا گرفت و Jean-Eric Vergne در جایگاه دوم و Lucas Di Grassi در مقام سوم قرار گرفتند.
رییس تیم Alex Tai گفت: امروز روز سختی برای Sam بود او گامها یموفقی در مراحل اولیه برداشت اما اتفاقات مسابقه باعث شد او جا بماند وگرنه مطمئنا امتیازات خوبی را کسب می کرد. من برای موفقیتهای پیاپی Pechito بسیار خوشحالم، روحیه مسابقه ای او امروز کاملا مشهود بود. من مطمئنم که او افتخار مسابقات این فصل خواهد بود.همچنین از تیم جرایی و مهندسی دی اس که تلاش مداوم برای بررسی ماشین های ما در این مسابقه داشتند و سبب شدند که ما به این افتخار دست یابیم هم کمال تشکر را دارم.
مدیر اجرایی دی اس Xavier Mestelan Pinon هم گفت: این مسابقه برای Pechito مثبت بود، مهارت مدیدیت انرژی آن در دورآخر بیانگر ارتقا او به عنوان یک راننده فرمول ای در دور سوم مسابقات می باشد. با اینکه امروز مسابقه Sam نا امیدکننده بود اما تایم بالای او در دورهایی که شرکت کرد نشان می دهد مه این دو گروه مناسب و خوبی برای دی اس می باشند. Jose Maria Lopez طی مصاحبه مسابقات گفت: از اینکه امروز در بین مردم سرزمینم به این جایگاه دست یافتن بسیار خرسندم. من اعتماد به نفس خودم را در زمینه مدیریت انرژی ارتقا دادم و این اعتماد به نفس و روحیه مبارزه گری را لحظه به لحظه برای تیم دی اس ارتقا خواهم داد.
Sam گفت: امروز یک اتفاق بود که رخ داد ، از یک جهت به دلیل جایگاهی که کسب کردیم بسیار خوشحالم و از طرفی امیدوارم بتوانم برای مسابقات بعدی درمکزیکوسیتی بیشتر خودم را آماده کنم.