تکنولوژی الکتریکی DS

تکنولوژی الکتریکی DS

مابا رویکردی جسورانه و در راستای ایجاد نوآوری، در حال کار بر روی خودروهای تمام الکتریکی هستیم. درهمین راستا در سال 2010 شاهد حضور خودروی DS 5 Hybrid 4*4 که مجهز به یک منبع تغذیه هیبریدی با فناوری دیزلی HDi است بودیم.همچنین ما از سال 2014 در مسابقات فرمول E که به عنوان اولین مسابقات جهانی خودروهای الکتریکی تک سرنشین است شرکت کرده ایم.ما این چالش را به عنوان یک فرصت برای مهندسین گروه خود جهت گسترش مرزهای بکارگیری تکنولوژی های نوین در صنعت خودرو تلقی میکنیم.خودروی کوپه DS E-TENSE GT با دو موتور کاملا الکتریکی شاهد همین نقطه نظر از برند DS می باشد.

ما به تخصصی که در این راه بدست آورده ایم افتخار می کنیم و تمامی تلاش خود را می کنیم تا بهترین ها را برای شما به ارمغان بیاوریم. این امر با تولید مدل های الکتریکی با نام ‘E-TENSE’ و با مدل DS7 CROSSBACK E-TENSE 4*4 اولین خودروی پلاگین هیبرید برند DS تحقق یافت.

 

DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4×4

visuel access ds 7 4x4

ما مفتخریم که حاصل ده سال تحقیق و پژوهش ما خودروی DS 7 CROSSBACK E-TENSE پلاگین هیبرید می باشد که در بهار 2019 برای فروش در دسترس همگان قرار خواهد گرفت.ظهور این خودرو از برند DS این پیام و تعهد را برایمان به ارمغان می آورد که از این پس هر سال شاهد عرضه یک خودروی تمام الکتریکی یا هیبرید جدید خواهیم بود.

DS E-TENSE

طراحی و تکنولوژی آوانگارد

compo access ds e-tense

به لطف قدرت ترکیبی حاصل از دو موتور الکتریکی 402 اسب بخاری ، DS E-TENSE هر دو فاکتور قدرت و دوست دار محیط زیست بودن را دارا می باشد. DS E-TENSE با وجود یک باتری لیتیومی، قابلیت پیمایش 310 کیلومتر با سرعن 250 کیلومتر در ساعت را داراست که به میزان قابل توجهی انتشار گاز CO2 را نیز کاهش می دهد.