۱۳۹۵-۰۷-۰۶

جایگاه نخست برای دی اس ای تنس شنتیلی در مسابقات ARTS & ÉLÉGANCE RICHARD MILLE

جایگاه نخست برای دی اس ای تنس شنتیلی در مسابقات ARTS & ÉLÉGANCE RICHARD MILLE

دیروز مصمم ترین کارشناسان مسابقات اتومبیلرانی دنیا در مسابقات ARTS & ÉLÉGANCE RICHARD MILLE جایگاه نخست را به دی اس ای تنس دادند و آن را سر دمدار هفت اتومبیل استثنایی دیگر کردند.

این جایزه سبب گشت پیشگامی بی نظیر دی اس ارتقا بیشتری یابد و این حاصل پشتیبانی Eymeric François طراح مد فرانسوی با ظرافتهای برجسته اش می باشد.
رویداد ARTS & ÉLÉGANCE RICHARD MILLE یک مسابقه استثنایی در تاریخ مسابقات اتومبیلرانی جهان شده است . امسال این گردهمایی در چهارم سپتامبر در محل معروف اجرای مسابقات Domaine de Chantilly برگزار شده است. برنامه روزانه این مسابقات شامل ایستادن Concours d’elegance در کنار هشت اتومبیل مطرح از برخی اتومبیلسازان معتبر و کمیاب دنیا بود که در کنار هر اتومبیل هم یک مدل با لباسهای طراحی شده توسط طراحان مد ایستاده بود.برندگان توسط هییت کارشناسان مسوول و خبره شامل رانندگان، مکانیکها،ژورنالیستها ، طراحان و نقاشان که اغلب خودشان کلکسیون دار و افراد مشتاق در طراحی اتومبیل بودند،انتخاب شدند. تمامی اتومبیلها از لحاظ طراحی خارجی، سبک داخلی،ابتکارات تکنولوژیکی و انسجام بین سبک اتومبیل و به روز بودن آن به دقت مورد بررسی قرار می گیرد.
به نقل از مدیر دی اس Yves Bonnefont از آغاز این مسابقات استثنایی دی اس که شرکت کننده ای مشتاق بود توانست بدرخشد و در انتها جایگاه نخست را از آن خود کند. این جایزه تلاش نافذ گروه دی اس و کاردانی دقیق طراحی اتومبیل برای مسابقات را تایید می کند و همین عوامل سبب پیشگام بودن دی اس می باشد. دی اس ای تنس یک شاهد عینی از کاری است که ما انجام می دهیم و بیانگر شاخصهای خاصی است که سبب گشته طی این سالها دی اس در اوج قرار داشته باشد.
برای گرفتن این جایزه باید از خلاقیت طراح مد فرانسوی Eymeric François که لباسهایی با پارچه مخمل و ابریشم عالی وهشت متر نوار دوزی چرمی دست دوزطراحی نموده بود و همچنین مجموعه مد Femmes & Fatales که حاصل ظرافت و آراستگی طراحی Eymeric François است و لباسهای شخصیتهای فرانسوی در دوره طلایی هالیود را القا می کنند ، هم تشکر نمود.
در شانزدهم سپتامبر Eymeric François جهت قدردانی از خلاقیتهای دقیقش در مسابقات جهانی دی اس پاریس حضور خواهد یافت.