۱۳۹۶-۰۹-۱۵

پیروزی تیم فرمول DS E در اولین مسابقه فصل جدید در هنگ‌کنگ

DS formula e hongkong

تیم مسابقه فرمول DS-VIRGIN E، قهرمان اولین مسابقه فصل جدید در هنگ‌کنگ

تیم مسابقه DS-VIRGIN پیروزی مقتدرانه در اولین مسابقه فصل جدید فرمول E که در تاریخ ۱۱ و ۱۲ آذر که در هنگ‌کنگ برگزار شد، بدست آورد. سم بیرد، راننده تیم DS در جایگاه نخست رده‌بندی رانندگان و تیم در جایگاه دوم با ۳ امتیاز فاصله از تیم اول قرار گرفت. دور بعدی مسابقات این فصل ۲۳ دی ماه در مراکش برگزار خواهد شد.
در پایان دو مسابقه بسیار هیجان‌انگیز در خیابان‌های هنگ‌کنگ، در پیستی به طول ۱.۸۶ کیلومتر، رانندگان انگلیسی‌‌تبار تیم فرمول DS-VIRGIN E عملکردی خارق‌العاده از خود نشان دادند.
در اولین مسابقه، سم بیرد با ۱۱ ثانیه اختلاف از نفر دوم، در جایگاه نخست قرار گرفت، در حالی که الکس لین، دومین راننده تیم فرمول DS-VIRGIN E در جایگاه هشتم قرار گرفت. این موفقیت در مسابقه دوم که در آن سم بیرد در جایگاه پنجم و الکس لین در جایگاه نهم قرار گرفت، تضمین شد.
پیشتر، خاویر متسلان پینون، مدیر DS Performance اعلام کرده بود که «خودروی DSV-03 ما در فرمول E امسال بسیار قابل اطمینان و آماده مسابقه است» که این پیروزی در اولین مسابقه این فصل، گواهی بر این حرف بود. مسابقات فرمول E، اولین مسابقات وسایل نقلیه ۱۰۰٪ الکتریکی در دنیا است. هر سال، آخرین دست‌آوردهای تکنولوژی در عرصه‌های موتورهای الکتریکی و انرژی‌های جایگزین در این مسابقات به آزمون گذاشته می‌شوند. تیم فرمول DS-VIRGIN E در چهارمین فصل این مسابقات به این رقابت وارد شد و از تیم‌های مطرح در مسابقات فرمول E است. از فصل ۲۰۱۴/۲۰۱۵ تاکنون این تیم، ۴۶۷ امتیاز، ۵ برد، ۱۳ جایگاه اول تا سوم و ۶ جایگاه اول شروع مسابقه در ۳۳ مسابقه کسب کرده است.
آرین موتور تابان، نماینده رسمی DS اتوموبیلز فرانسه در ایران، مفتخر است که این برند اصیل و لوکس را برای هم‌میهنان عزیز فراهم کرده است. شایان ذکر است که جدید‌ترین مدل جذابان پاریسی، DS 7 CROSSBACK در دومین نمایشگاه بین‌المللی خودروی تهران همزمان با عرضه جهانی، به صورت رسمی رونمایی شد و از اینجا می‌توانید درباره این خودروی مدرن اطلاعات بیشتری کسب کنید.