۱۳۹۵-۰۸-۱۸

تجسم بیانیه آزادی و ماهیت پیشگام بودن بوسیله چاپ نوین سه بعدی

تجسم بیانیه آزادی و ماهیت پیشگام  بودن بوسیله چاپ  نوین سه بعدی

برند DS همزمان با برپایی نمایشگاه هنر FIAC از 20 تا 30 اکتبر 2016 در پاریس، از بیانیه آزادی خود در شبکه های اجتماعی پرده برداری می کند.

این برند با اشتراک گذاشتن فایل مدل ها با اعضای خود و دوستداران هنر این امکان را برای ایشان فراهم می کند که بتوانند تمام کارهای جدید را بتوانند به به صورت سه بعدی پرینت بگیرند. فایل مدل تا 25 نوامبر بر روی فیس بوک و توییتر این برند موجود است. تندیس بیانیه آزادی توسط بخش طراحی برند DS تولید گشت و آزادی خلاقانه ای که امروز سبب ایجاد طرحهای پارامتریک شده است را جشن گرفتند.

برند DS همزمان با برپایی نمایشگاه هنر FIAC از 20 تا 30 اکتبر 2016 در پاریس، از بیانیه آزادی خود در فیس بوک، توییتر و اینستاگرام پرده برداری می کند.

تیم طراحی DS با بکارگیری مهارت خود در زمینه طراحی پارامتریک و تکنولوژی سه بعدی و با استفاده از انرژیهای خلاقانه شان توانستند در کار جدید ، رسیدن و خلق حوزه های نو را برای همه متصور سازند. طراحی پارامتریک یک روند خلاقانه و پیشرفته در بخش  خودرو سازی می باشد که طراحان را قادر ساخته حوزه تفکراتشان را از محدوده سبک و مد فراتر برند. تا کنون طراحی جلو داشبورد و جلو پنجره DS E-TENSE  که اتومبیلی منحصر بفرد می باشد بسیار خاص و نوآورانه بوده است اما این روش جدید می تواند همگام با روندهای تولیدی اشکالی رت خلق نماید که تا به امروز تولید آن غیر ممکن بوده است.

Thierry Metroz مدیر طراحی DS گفت: روندهای طراحی جدید که ما برای DS استفاده می کنیم دست ما را در زمینه خلاقیت کاملا باز گذاشته است ، تفکرات ما فراتر از یک محدوده خاص است و ما می توانیم اشکال جدیدی خلق کنیم و تمام محدودیتها را پشت سر گذاریم. این قضیه باعث گشته مهارتهای ابتکاری ما در زمینه خلق اشکال جدید ارتقا یابد. ما به حوزه جدیدی راه یافته ایم.

تندیس بیانیه آزادی یک چهارچوب ساختاری سه بعدی است با یک مولفه: حروف تزیینی DS . این درخت با تکنیک پرینت سه بعدی تولید شده است. پایه رنگ بیانیه آزادی Amétryne Green است و این رنگ  منعکس کننده رنگ بدنه  DS E-TENSE  ،خودروی منحصر بفرد تجسم کننده آینده روشن خودروهای DS ، می باشد.

این برند با در دسترس قرار دادن فایل مدل از تاریخ 25 در فبس بوک و توییتر DS قصد دارد میزان جذابیت پرینت سه بعدی را به نمایش گذارد.