رقابت

رقابت

روح رقابت

خودروی DS 19 سه ماه پس از رونمایی در نمایشگاه خودرو پاریس در مسابقات رالی معتبر Monte-Carlo در ژانویه 1956 شرکت کرد. این خودرو، خودروی برتر ساخت فرانسه بود که در مجموع رتبه هفتم و در رده خودروهای 1300 تا 2000 سی¬سی رتبه اول را کسب کرد. همه شش خودروی وارد شده به این رالی از خط پایان عبور کردند.

مسابقه قابل توجه

در 1959 تیم Coltelloni-Alexandre-Desrosiers توانست با خودروی ID 19 به رتبه اول جدول رده بندی دست یابد. در همان سال، برندDS  کاپ قهرمانی Manufacturers را به دست آورده و در طول این سالها همواره توانسته با رتبه¬های بالا به خط پایان برسد.

قهرمان رالی مونت کارلو

Odyssey-Competition_Rallye-de-Monte-Carlo-1963در سال 1966، مدل DS 21 توانست با تیم فنلاندی Pauli Toivonen و Ensio Mikander  برنده رالی Monte-Carlo شود. خودروی DS نمایشی نیرومندانه و در عین حال به طور بی¬همتایی راحت و روان در جاده های مسابقه ارایه داد.

سباستین لوئب با دی‌اس۳ در مسابفات رالی مونت ۲۰۱۵ شرکت کرد.

Odyssey_Competition-ds3دو راننده حرفه¬ایی با نام¬های Sébast ien Loeb و Daniel Elena که تا کنون 9 بار قهرمان رالی جهان و 7 بار برنده رالی Monte-Carlo بوده¬اند، هم اکنون قصد دارند با خودروی DS 3 WRC به عرصه رقابت برگردند و در رالی Monte-Carlo، دور مقدماتی مسابقات قهرمانی رالی جهانی 2015 شرکت کنند.

نام تجاری DS و مسابقه ویرجین، مشارکت در فرمول E قهرمانی

تیم مسابقه¬ایVirgin Racing Formula E ، با حمایت Sir Richard Branson، و برند DS، به مدیریت عامل Yves Bonnefont، در ژوئن 2015 خبر یک همکاری جدید خود و تاسیس تیم مسابقه¬ایDS Virgin را قبل از مسابقات FIA فرمول E سال 16/2015 اعلام کردند.

این همکاری جدید برند DS در زمینه ی فعالیتش در مسابقات اتومبیل رانی است. برند DS تخصص فنی خود را در تحقیق و توسعه خودروهای مسابقه¬ای به همراه استراتژی¬های طراحی تیم مهندسی Virgin به کار گرفته است و هدف از این همکاری ارائه زیرساخت¬های مناسب¬تر و ادغام تجربیات هر دو تیم از شرکت در مسابقات برای رقابت قدرتمندتر در بالاترین سطوح و برنده شدن در مسابقات قهرمانی است.

Yves Bonnefont، مدیر عامل برند DS، اشاره کرد، “تعامل برند DS در مسابقات فرمول E با شریکمان تیم مسابقه¬ای Virgin ، به طور کامل با جایگاه ما سازگار است. ما تمام مولفه های لازم برای شرکت در مسابقات فرمول E یعنی فناوری پیشرو و شناخته بودن میان هواداران را در اختیار داریم. تجربیات ما به لطف شرکت در مسابقات متعدد فاکتورهای کلیدی هستند که میتوانیم با بهره گیری از آنها و پیشرفت بیشتر تکنولوژیک، خدمات بهتری به مشتریانمان ارایه دهیم.”

INSIDE_DS_Virgin_Racing