Divine DS

Divine DS

Concept_car-Divine-ds-interieurظرافت فرانسوی: DIVINE DS آیینه ی بازتاب دهنده ی تعامل مهارت چندین برند معتبر، مانند برند Lesage در دنیای هنر دوخت و برندSwarovski  در دنیای کریستال است. حضور این برندها، که هر یک حایز بالاترین استانداردهای لازم در زمینه ی تخصصشان هستند، نشان دهنده ی بلندپروازی و ظرفیت DS برای پیشی گرفتن از افق های موجود و ادغام دنیای متفاوت این برندها با هم، برای اولین بار در صنعت خودرو است!

Concept_car-Divine-ds-luxeDIVINE DS  یک خودرو با طراحی پویا و دینامیک، طرح آوانگارد چراغ های جلو به همراه چراغ های راهنمای با فناوری لیزر، دریچه های روی سقف که باز می شود تا دوربین دید عقب فعال شود و آیرودینامیک بهینه سازی شده است. در داخل خودرو و جایگاه راننده، محل پنل سیستم-های دیجیتال (صفحه نمایش لمسی، صفحه نمایش هولوگرافیک و غیره)، فناوری¬های داخل خودرو را به رخ می کشد.

DIVINE DS خودرویی 4-درب کوچک (4.21 متری) است که بی درنگ همه ی نگاه ها را به خود جذب می کند. این خودرو با زرق و برق های ظریف در بدنه خاکستری متالیک آن، بسیار تماشایی، زیبا و دلربا است. منحنی های قوی و در عین حال دلچسب طراحی بدنه که در قابل رویت ‘DS  Wings’ قابل رویت است، زوایای زیرکانهی خطوط جانبی و  طراحی منحصر به فرد سقف، نمایانگر ویژگی های گرافیکی قابل توجه این خودرو می باشند. نمای خارجی بی-نظیر و نمای داخلی استثنایی! داخل کابین دارای ویژگی-های برجسته ای است که با تکنولوژی بالا و مجموعه ای از تضادهای دیدنی و جذاب بیانگر طراحی آوانگارد، ظرافت و بهسازی DS هستند.