Numéro 9

Numéro 9

فلسفه

n9-concept-car_Philosophies

Numéro 9، به عنوان اثری نوین در بین خودروهای لوکس، DNA مدل های برند DS را تعالی بخشیده است. این خودرو با رویکردی خلاقانه و ظاهری منحصر به فرد، حس پنهان طراحی و بهینه سازی¬های بی¬نظیر به محصولی استثنایی مبدل شده است.

خودروی Numéro 9 تجربه ی رانندگی کاملاً نوینی را برای رانندگان به ارمغان آورده و رضایت کاربران را در رانندگی های هر روزه تأمین می کند.

این خودروی مفهومی فراتر از مرزهای موجود، جلوه ای باشکوه و کاریزماتیک از خود ارائه می¬کند.

 

طراحی

numero-9_Design

خودروی Numéro 9 با جزئیات دقیقش به شیوه ای خیره کننده مظهر تمامی بهینه سازی های برند DS است و از آنجایی که این خودروی مفهومی در پاریس، پایتخت با عظمت دنیای مد طراحی شده، توانسته فصل جدیدی در دنیای طراحی DS بگشاید.

پیرو استایل کلاسیک DS ، یک سقف متحرک روی بدنه این مدل قرار گرفته است که امضای کروم طراحی در حاشیه آن و چینشی از مونوگرام DS بر سطحش نقش بسته، و پنجره های جانبی به سمت عقب خودرو باز می¬شوند.

رنگ¬ها و مواد اولیه به طرز هنرمندانه ایی به کار گرفته شده اند تا اثری پر رمز و راز و فریبنده را رقم بزنند. رنگ مشکی تیره بدنه با آثار ظریفی از رنگ بنفش، که اصطلاحاً “Whisper” نامیده می شود، کاملاً با طیف گرم و ملایم جزئیات کروم “Californian” در طراحی منطبق است.

 

فن آوری

Numero-9_concept_light

خودروی مفهومی Numéro 9 طیف وسیعی از فناوری ها را برای فراهم آوردن عملکردی تمام عیار از منظر آسایش، امنیت و ملاحظات زیست محیطی به کار گرفته است و برای سرنشینان خود حس سواری روان و در عین حال قدرتمند را به ارمغان می آورد. سیستم “فناوری خلاق ” نصب شده روی این خودرو نمود کمال تخصص برند DS است.

خودروی Numéro 9 توسط یک سیستم پیشرانه ی هیبریدی با همکاری یک موتور بنزینی یا دیزلی و یک موتور الکتریکی (نصب شده روی محور عقب) تغذیه می¬شود. موتور الکتریکی از فناوری های لیتیوم-یون برای تولید قدرت 70 اسب بخار و گشتاور 200 نیوتن متر بهره می گیرد که فقط به سه و نیم ساعت شارژ از طریق یک پریز برق خانگی نیاز دارد.

 

محیط زیست

Numero-9_concept_philosophy

خودروی Numéro 9 به عنوان یک هیبرید قابل اتصال به پریز برق با محیط زیست مهربان است. این امر به ویژه در رانندگی شهری با استفاده از حالت ZEV (انتشار آلایندگی صفر) برای مسافتی تا 50 کیلومتر صادق است. همچنین در مسیرهایی که نیاز به شتاب¬گیری و کاهش سرعت های پی-در پی می باشد، سیستم هیبریدی مصرف سوخت را با استفاده همزمان از هر دو منبع انرژی خود کاهش می دهد.

موتور احتراق داخلی در بزرگراه¬ها با فراهم آوردن قدرت قابل توجه 295 اسب بخار، بدون ایجاد هیچ گونه اختلالی در مصرف سوخت (1.7 لیتر در هر 100 کیلومتر) و یا انتشار گاز CO2 (39 گرم در هر کیلومتر)، با عملکرد فوق-العاده قدرتمند عمل می کند.