Wild Rubis

Wild Rubis

لوکس فرانسوی

wild-rubis-concept-car-silhouetteطوفانی و تسخیرناپذیر، در عین حال ظریف و پیشرو. این خودرو در اوج قدرت با ظاهری شیک و جزئیاتی جذاب به کمال طراحی خود دست یافته است. نمای اصیل و خوش-نقش این مدل با امضای منحصر به فرد برند DS از جنس کروم در کناره ی خودرو تزئین شده است. تیرهای سقف خودرو حس مرتفع بودن را برجسته می کنند و در عین حال قبل از پیوستن به بدنه در قسمت بال عقب به قدرت آن می افزایند.

 

خیره هیپنوتیزم

wild-rubis-concept-car-lightاز مشخصه¬های بارز طراحی تیپ جلوی این خودرو، شبکه ی سه بعدی جلوپنجره است که لوگوی DS در حالیکه بر پرتویی از نور نشسته، در کانون آن خودنمایی می کند. در ادامه این شبکه به چراغ های جلوی منحصر به فرد تمام LED منتهی می¬شود، که از سه ماژول روشنایی متحرک ساخته شده و توسط چراغ های راهنما و یک جلوه ی نوری خاص در حاشیه آن، امضا شده است. یک جواهر واقعی که به Wild Rubis ظاهری جسورانه، مسخ کننده و منحصر به فرد می دهد.

 

امضای منحصربفرد

wild-rubis-concept-car-rearآرایش جدید چراغ های عقب طوری است که گویی این چراغ ها بخشی از طراحی درب عقب خودرو هستند و شیشه ی چراغ های عقب که با کروم روکش شده اند چون جواهری نورانی نمای عقب خودرو را امضا می کنند. حس کمال طلبی طراحان با نورپردازی ظریف روی آرم DS به اوج خود رسیده که بیننده را به وجد می آورد. انتهای درب عقب خودرو هم چون تندیسی است که با رنگ کروم خود و در تطابق با لوله های دوقلوی اگزوز به نهایت جذابیت و زیبایی خود رسیده است.

 

جوهره و ماهیت خطوط DS

wild-rubis-concept-car-dsبه تمامی جزئیات Wild Rubis با نهایت دقت پرداخته شده است، در نتیجه، این خودروی مفهومی وارث شایسته-ایی برای خودروی DS سال 1955 می¬باشد و مظهر تمام بهسازی¬های برند DS در سبک و ظاهر است. همه صفات متمایز خط DS در این خودرو مفهومی متمرکز شده اند. شاخص ترین این صفات عبارتند از: امضای کروم در کناره ی خودرو، جزئیات تندیس گونه ی بدنه، جلوه های نوری خاص  در جلو و عقب خودرو و کار روی مواد اولیه ناب مانند الگوی طراحی شده روی قالپاق رینگ.

 

پلاگین هیبریدی فن آوری

wild-rubis-concept-carفن آوری تمام-هیبرید قابل اتصال به برق به کار رفته در خودروی مفهومی Wild Rubis در تطابق کامل با استراتژی زیست محیطی برند است. پیشرانه ی این خودرو یک موتور بنزینی احتراق داخلی THP با 225 اسب بخار (1.6 لیتری) است که با یک موتور الکتریکی 70 اسب بخار نصب شده روی محور عقب ترکیب شده است. موتور الکتریکی با باتری­های یون لیتیومی می­توانند با یک پریز خانگی برق شارژ شوند.