Citroën DS

2015 , رونمایی از برند DS

2015 , رونمایی از برند DS

2015 , رونمایی از برند DS

DS در 1 ژوئن 2014 به طور رسمی تبدیل به یک برند شده و اهداف بلندپروازانه ی خود را در قالب بازگشت این خودروی فرانسوی که نوآوری و تمایز را از مدل DS سال 1955 به ارث برده است به نمایش گذاشت. DS برای مشتریانی که به دنبال خودرویی درخور هویت والای خود هستند طراحی شده و در قالب مدل¬های DS 3، DS 3 CABRIO، DS 4،5 DS، DS 5LS و DS 6 ارایه می شود.

در سال 2015، DS جشن 60 سالگی اولین مدل برند خود را برگزار می¬کند. در نمایشگاه خودروی ژنو، برند جدید شعار خود را معرفی خواهد کرد: “خودروهای DS، روح آوانگارد”، که معرف چکیده مختصر و مفیدی از آنچه در ذهن DS می¬گذرد است. در ژنو، DS همچنین از مدل DS5 جدید خود رونمایی می¬کند، که نماینده هویت برند DS با طراحی خلاقانه و نوین، تجهیزات و فناوری فوق پیشرفته، قدرت بالا و موتورهای کارآمد خواهد بود.

* تنها قابل فروش در چین. DS

به مناسبت بزرگداشت 60 سالگی تولد اولین مدل DS و اعلام خبر رونمایی برند DS، این رویداد بزرگ تحت عنوان “هفته DS” در Jardin de Tuileries، پاریس برگزار شد. از تاریخ 19 الی 24 ماه می، هفته DS توانست بیش از 12000 بازدید کننده را به بلوار Haussmannian-styled جذب کند که با بوتیک¬هایی با تجربه شش برند و مجموعه¬ای از اتومبیل¬های قدیمی و جدید، بازدید کنندگان را در دنیای DS فرو برد و تجربه ای مشابه سفری در زمان از سال 1955 به امروز و حتی به آینده را برای آنان به ارمغان آورد.

“هفته DS” فرصتی بی نظیر بود که در جمع بزرگترین کلکسیونرهای DS در جهان به اوج خود رسید:
– در روز شنبه 23 ماه می بیش از 700 خودروی DS کلاسیک و بیش از 1500 طرفدار از سراسر اروپا در محل تاریخی Linas-Montlhéry در جنوب پاریس گرد هم آمدند. روز بعد این مجموعه از خودروها و طرفدارانشان با همراهیDivine DS (مدل خودروی مفهومی) و DS 5 جدید، در امتداد رودخانهSeine به حرکت در آمدند تا در La Place de la Concorde جمع شوند.
استثنایی! افسانه¬ای!