2014 , رونمایی از برند DS

2014 , رونمایی از برند DS

2015 , رونمایی از برند DS

DS در 1 ژوئن 2014 به طور رسمی تبدیل به یک برند شده و اهداف بلندپروازانه ی خود را در قالب بازگشت این خودروی فرانسوی که نوآوری و تمایز را از مدل DS سال 1955 به ارث برده است به نمایش گذاشت. DS برای مشتریانی که به دنبال خودرویی درخور هویت والای خود هستند طراحی شده و در قالب مدل¬های DS 3، DS 3 CABRIO، DS 4،5 DS، DS 5LS و DS 6 ارایه می شود.

در سال 2015، DS جشن 60 سالگی اولین مدل برند خود را برگزار می¬کند. در نمایشگاه خودروی ژنو، برند جدید شعار خود را معرفی خواهد کرد: “خودروهای DS، روح آوانگارد”، که معرف چکیده مختصر و مفیدی از آنچه در ذهن DS میگذرد است. در ژنو، DS همچنین از مدل DS5 جدید خود رونمایی می¬کند، که نماینده هویت برند DS با طراحی خلاقانه و نوین، تجهیزات و فناوری فوق پیشرفته، قدرت بالا و موتورهای کارآمد خواهد بود.

“هفته DS” فرصتی بی نظیر بود که در جمع بزرگترین کلکسیونرهای DS در جهان به اوج خود رسید:
– در روز شنبه 23 ماه می بیش از 700 خودروی DS کلاسیک و بیش از 1500 طرفدار از سراسر اروپا در محل تاریخی Linas-Montlhéry در جنوب پاریس گرد هم آمدند. روز بعد این مجموعه از خودروها و طرفدارانشان با همراهیDivine DS (مدل خودروی مفهومی) و DS 5 جدید، در امتداد رودخانهSeine به حرکت در آمدند تا در La Place de la Concorde جمع شوند.