موتور

موتور

عملکرد بالای موتور

تمام موتورهای ما، از بنزینی گرفته تا دیزلی و هیبریدی 4×4، قدرت و عملکردی متناسب با محیط زیست ارائه می دهند که موجبات لذت و کسب یک تجربه سواری بی¬نظیر را فراهم می¬کنند.
موتورهای PureTech ما از فناوری¬های نوین و کارآمدی بهره گرفته¬اند:
– یک توربو شارژر با به روزترین فناوری و بازدهی فوق العاده و یک سیستم پاشش سوخت مستقیم با فشار بالا که در مرکز قرار دارد.
موتورهای دیزل BlueHDi ما به لطف تخصص مهندسانمان با به روزترین فناوری برای یک سواری دلپذیر و عملکردی با کیفیت بالا (بازدهی بیشتر، پوشش کربنی مانند الماس، کاهش تلفات مکانیکی، اگزوز نوآورانه و کارآمد، و غیره ) طراحی شده¬اند.
موتور هیبرید دیزلی 4×4
قدرت موتور هیبرید دیزلی حاصل از ترکیب عملکرد یک موتور دیزل HDi به علاوه بازدهی یک موتور الکتریکی است که برای شما هیجان دلنشین رانندگی را به همراه دارد.
ویژگی¬های موتور هیبرید 4×4 مودهای رانندگی متعددی را فراهم می¬کند. راننده می¬تواند با استفاده از انتخابگر (selector) روی کنسول مرکزی یکی از چهار مود رانندگی را انتخاب کند: اتوماتیک، خودرو با انتشار آلایندگی صفر (Zero Emission Vehicle) (ZEV)، 4 چرخ محرک (چرخ¬های جلو توسط موتور احتراق داخلی، و چرخ¬های عقب توسط موتور الکتریکی رانده می¬شوند) و اسپرت (حداکثر استفاده از موتور الکتریکی برای پشتیبانی از عملکرد موتور احتراق داخلی).