۱۳۹۵-۰۴-۱۴

برند دی اس همایش جدیدی را دردنیای دی اس در پاریس برگزار می کند : حضور دو برند دی اس و ویلانت

برند دی اس همایش جدیدی را دردنیای دی اس  در پاریس برگزار می کند : حضور دو برند دی اس و ویلانت

حضور دو برند با سابقه فرانسوی دی کنار هم در DS world پاریس

این نمایشگاه بیانگر ارتباطاتی است که این دو برند را در طی این 60 سال با هم پیوند داده است. بازدیدکنندگان هم قادر خواهند بود همه چیز را درمورد تاریخچه پر بار Michel Vaillantو خالقان این اثر Jean و Philippe Gratonو خلق Renaissancکه نام مجموعه جدید ماجراهای Michel Vaillant است و توسط Éditions Dupuis چاپ گردیده ، دریابند.

همچنین در این نمایش برند DS و DSV-1خودروی  تک سرنشین تمام الکتریک که در مسابقات اخیر فرمولE  ،FIA  به رقابت پرداخته بوده  و در ماجراهای Michel Vaillant هم  حضور دارد ،به چشم خواهد خورد.

حضور این ماشین کهMichel  با آن در مجموعه جدیدش در مسابقات ePrix  2016پاریس به رقابت پرداخته بسیار حائز اهمیت می باشد. این مجموعه جدید به صورت انحصاری در تاریخ  دهم  ‍ژوئن در  DS World پاریس به فروش خواهد رسید و فروش آزاد آن از 17 ژوئن آغاز خواهد شد .

Julien Faux مدیر DS Worldپاریس می گوید: DS و Vaillante اساسا دو برند فرانسوی پیوند شده به یکدیگرند که نشان خود را در طول تاریخ به جا گذاشته اند. امروز دوباره آنها در مجموعه جدید ماجراهای Michel Vaillant در کنار هم قرار گرفته اند و این فرصت ایده آلی است که تاریخچه 60 ساله خود را برای عموم به نمایش بگذارند.