ملاحظات حقوقی

ملاحظات حقوقی

اخطار حق تألیف

محتویات این سایت تحت کپی رایت dsautomobiles.fr، dsautomobiles.ir و شرکت آرین موتور تابان است. به جز بخش هایی که در سایت مجوزی برایشان قید شده کپی برداری، بازتولید، انتشار، پخش، دانلود، نمایش و انتقال آنها تحت هر شرایط و به هر وسیله ای شامل ابزار الکترونیک، مکانیکی، فتوکپی، ضبط یا موارد دیگر یا هر وسیله ی دیگری، در مورد محتویات این سایت بدون مجوز کتبی (نه الکترونیک) dsautomobiles.fr، dsautomobiles.ir و شرکت آرین موتور تابان مجاز نیست. همچنین استفاده از Mirror در مورد هر گونه محتویات این سایت بدون داشتن مجوز کتبی از dsautomobiles.fr، dsautomobiles.ir و شرکت آرین موتور تابان مجاز نبوده و نمایش، کپی برداری، توزیع و دانلود این محتوا فقط برای استفاده شخصی است و غیر تجاری مجاز می باشد به شرط عدم  انجام اصلاحات یا جایگزینی اطلاعات و توجه به علامات copyright و سایر اخطارهای مربوط به حق مالکیت که در متن آمده. قابل ذکر است مجوز فوق الذکر به طور خودکار در صورت نقض هر یک از این قوانین از اعتبار ساقط است. در صورت ابطال مجوز لازم است همه مطالب دانلود یا کپی شده امحا گردد. هر گونه بهره برداری غیر مجاز از محتویات سایت می تواند قوانین copyright، trademark و مقررات ارتباطات را نقض می کند.

اخطار نشان تجاری

نشان های تجاری، لوگوها و نشان های مربوط به سرویس به کار رفته در این سایت از متلقات کمپانی DS است. استفاده از این علایم بدون اجازه کتبی مالک مجاز نیست. تمامی حقوق ثبت شده، اسرار و علایم تجاری و حقوق کپی رایت این سایت تماما به سایت dsautomobiles.ir تعلق دارد  و تحت قوانین مربوط به سایت های جمهوری اسلامی ایران است.

حقوق حمایت از مشتری ایران

مشتریان محترم در این مورد می توانند به حقوق و حمایت از مشتریان ایران مصوب مجلس شورای اسلامی جمهوری اسلامی ایران مراجعه نمایند.