۱۳۹۴-۰۳-۱۲

New DS 5: آغاز به کار جهانی ستاد تبلیغات

New DS 5: آغاز به کار جهانی ستاد تبلیغات

سه سفیر برای تجسم روح پیشگام DS

ستاد تبلیغات New DS5 که توسط برند DS و با همکاری با سازمان PUBLICIS La Maison شکل گرفت، با آغاز کار در پاریس و سپس در چین اکنون در سطح جهانی فعال است.
این ستاد، سه سفیر انتخاب کرده که وظیفه دارند به روح آوانگارد DS جلوه ای جهانی بخشند: Iris Van Herpen , Sylvestre Maurice و Zhang Hai Ao. بدین ترتیب است که ستاد تبلیغاتی New DS5 توجه همگان را به خلاقیت و برتری این برند و همینطور نکاتی که آنها در حوزه ی جدیدترین خلاقیت های برند به اشتراک می گذارند، جلب می کند:
* Iris Van Herpen. او یک طراح مد است که روح آوانگارد DS را بواسطه ی استفاده از جزییات خلاقانه در آثار هنری خود می دمد. این بانوی هنرمند که پوشش haute couture را با بهره گیری از تکنیک های پرینت سه بعدی طراحی کرده است مظهری کامل از دانش فنی و توجه به جزئیات بوده که در خودروهای DS و به خصوص در New DS5 می توان یافت.
* Sylvestre Maurice.کیست که تا کنون از Curiosity Rover در مریخ چیزی نشنیده باشد؟ طراح و هدایت کننده ی دوربین آنبورد آن، همان اخترشناس مشهور Sylvestre Maurice است. هیچ کس بیش از او در سیستم های ارتباطی دارای تخصص نیست. او تکنولوژی آنبورد و ارتباطات را در New DS5 مدیریت کرده است.
* Zhang Hai Ao. او آرشیتکتی است که به کمال گرایی در مهندسی، هویتی نوین داده است. او طراح ارشد هتل Kempinski در Beijing بوده که به شکل خورشید می باشد، یک شاهکار بی رقیب معماری! این پروژه سبک مثال زدنی New DS5 را منعکس می کند.
برای شناخت این سه سفیر در پشت فرمان New DS5، سیستم پخش 360 درجه یک فیلم تولید شده توسط کارگردان آمریکایی Samuel Bayer( Premiere Heure & Why Us) از سه سفیر برند DS را پخش می کند.

در اینجا ببینید: