۱۳۹۵-۰۲-۰۷

DS در نمایشگاه 2016اتومبیل در ژنو : فنی، دقیق ، اسپرت و خاص

DS در نمایشگاه 2016اتومبیل  در ژنو : فنی، دقیق ، اسپرت و خاص

دی اس با تجمیعی از محصولات احیا شده و مدرن ، DS virtual Vision ، تجربه خاص و ماورا تصور طراحی سه بعدی ، و دو حضور جهانی در مراسم خاص خودرویی به استقبال نمایشگاه ژنومی رود

نمونه های جدید DS 3 پیشرفته پاریسی، بهترین های فروش در DS  ،  سعی نمودند در نمایشگاه ژنو ویژگیهای منحصر بفرد و پویای DS 3 با بازده بالا را به تصویر بکشند.

علت جهانی شدن دی اس در کل تکنولوژی بی نهایت پیشرفته و خاص آن ، ظرافتهای فوق العاده و گرایش هدفمند اسپرت بودن  آن است . در ساعت 8:45 دقیقه صبح روز سه شنبه اول مارس در غرفه دی اس ( پاویون 6 مرکزنمایشگاهی  (Palexpo از این مدل رونمایی شد.

DS در هشتاد و ششمین نمایشگاه بین  المللی  اتومبیل ژنو بهترین نماد کاردانی مهندسی فرانسوی و طراحی پیشرو  شناخته شد.

یک سال قبل برند DS در همین جایگاه قرار گرفت و در اول مارس 2016 این برند با محصولات کاملا بهینه سازی شده دوباره به همان جایگاه بازگشت. گونه های هاچ بک و کابریو DS 3 جدید رونمایی شدند. عملکرد منحصر بفرد این برند استفاده از دنیای مجازی سه بعدی بود که این امکان را برای بازدیدکنندگان فراهم می کرد با استفاده از این تکنولوژی با  قابلیتهای خاص این خودروها آشنا شوند. بدون شک لحظه ای که در اول مارس ساعت 8:45 دقیقه صبح از این خودرو پرده برداری شد، آن را در بالاترین مرتبه قرار داد.