۱۳۹۵-۰۲-۰۱

پاریس EPrix : برند دی اس و شرکت ورجین هدف خود را مبنی بر پیروزی بنا نهاده اند

پاریس EPrix : برند دی اس و شرکت ورجین هدف خود را مبنی بر پیروزی بنا نهاده اند

برند دی اس و ورژن خودرا برای حضوری قدرتمند در EPrix در 23 آوریل آماده کرده اند

در این مسابقه استثنایی افراد تیم هیجانشان را با هم به اشتراک می گذارند  و همگی تلاش می کنند تا تیمشان برنده شود. مسابقاتePrix پاریس که رویداد مهمی برای قهرمانی کلیه تیمها تلقی می شود با راننده فرانسوی Jean-Eric Vergne که انگیزه کافی برای گرفتن امتیاز و ایستادن بر روی سکوی قهرمانی را دارد، آغاز می گردد.

مسابقه در ساعت 4 بعدازظهر با DSV-01 که خودرویی تک سرنشین و کاملا برقی است شروع می شود و این امکان برای تماشاگران وجود دارد که تمام مراحل مسابقه را  نظاره کنند. eVillage  از صبح با طیف وسیعی از برنامه هایی برای عموم مردم به ویژه در غرفه دی اس شروع به فعالیت خواهد نمود .  تماشا چیان می توانند در ساعت 1:35 شاهد اتفاق خاصی باشند، لحظه ای که  دی اس E-TENSEوارد زمین مسابقه می شود. این آخرین دستاورد برند دی اس قصد دارد با وجود تکنولوژی پیشرفته و ارتقا یافته خود آینده ای روشن را برای این برند رقم بزند.

با برند دی اس  این امید وجود دارد که شما بهترین باشید، یک تجربه شاد ومهیج!

همراه با دومین جشنی که برند دی اس در چند هفته اخیر برگزار کرده است ، در مسابقات 23 آپریل e Prix پاریس بسیار درخشید. برای ما بسیار هیجان انگیز است که در این مسابقه در قلب پاریس حضور داریم زیرا اینجا مکانی است که برند ما از آن متولد شده است. شرکت کنندگان ما در مسابقه فرمول ایی FIA با روحیه پیشروی دی اس کاملا آشنا هستند و این حس را به عموم حضار اینجا انتقال می دهند. اجازه بدهید از این مسابقه تاریخ ساز در کنار یکدیگر لذت ببریم.

مسابقات e Prixپاریس، رویدادی استثنایی

بعد از آسیا، آمریکای لاتین و ایالات متحده اروپا میزبان دوره های بعدی مسابقه فرمول ایی  FIA می باشد. اولین دوره این مسلبقات در پاریس و در یکشنبه 23 آپریل برگزار می شود. با برگزاری این مسابقه در پایتخت پاریس برای اولین بار است که این دسته از مسابقات در این بافت خاص شهری برپا می شود. مسیری 93/1 کیلومتری و 14 دور در مرکز بخش هفتم جاده های اطراف هتل    des Invalides، یک بنای تاریخی، موزه جنگ و آرامگاه ناپلئون اول می باشد.

 

 

تیم مسابقه دی اس  برای سربلند نمودن پاریس و مردمش خارج می شوند.

برند دی اس و تیم VIRGIN RACING دی اس بسیار مشتاقند که در این نبرد پیروز شوند و برنده مسابقات باشند. ضمن توجه تماشاچیان رانندگان تیم Sam Bird و Jean-Eric Vergne به دنبال کسب بالاترین امتیاز در اولین دور این مسابقات در اروپا هستند.

راننده اتگلیسی تبار Sam Bird  این طور عنوان می کند: رقابت به مرحله حساسی دارد می رسد. تا کنون در کل ما در جایگاه سوم قرار داریم.

برای  Jean-Eric Vergne فرانسوی مسابقات e Prix پاریس مفهوم خاصی دارد. او می گوید : من ازمانی که کودک بودم مسابقات را در پاریس شروع کردم و بنابراین مسابقه VIRGIN RACING دی اس لحظه مهمی برای من خواهد بود. اینکه ممکن است در این مسابقه برنده نشویم چندان برای من تعجب برانگیز نیست و با شناختی که از این شهر و مردمش دارم مطمئنم که این یک برنامه فوق العاده خواهد بود.  هدف من رسیدن به سکوی قهرمانی است، این آرزوی من است و در این زمینه همه افراد گروه به شدت زحمت کشیده اند تا ما به جایگاهی که اکنون هستیم دست یابیم. من می دانم حالا نوبت من است که همه چیز را تغییر دهم.

در پاریس تمامی افراد تیم دی اس و به ویژه بخش ماشینهای مسابقه دی اس با بازده بالا بیشتر از هر زمان دیگر شانه به شانه همکاران خود قرار خواهند گرفت. مهندسان دی اس با بازده بالا در طراحی وفن آوری  DSV-01 نقش داشتند و از نزدیک عملکرد این خودرو را بررسی نموده اند. برای آنها هم مسابقات پاریس متفاوت از دیگر مسابقات است.

مدیر تیم  Alex Tai می داند که هنوز تیم در موقعیت خوبی برای رقابت و رسیدن به مقامهای برتردر این دوره از مسابقات قرار دارد و می خواهد افراد تیمش در پاریس به مقامی برسند که استحقاقش را دارند.

طرفداران VIRGIN RACING دی اس میتوانند از طریق اپلیکشنهای رسمی ، سایتwww.fiaformulae.com/fanboost  یا توییتر و اینستاگرام و پست #Fanboost  ، #SamBird  یا #JeanEricVergne به گزینه مورد نظر خود رای دهند.

روز جشن برای حضور برند دی اس و نشان دادن آینده این برند به عموم مردم

با وجودی که مسابقه ساعت 4 بعدازظهر شروع می شوداما درهای سایت از ساعت 8 صبح باز خواهد بود. مردم قادر خواهند بود تمرینات و تمامی دورهای مسابقه را ببینند و در ساعت 12:45 دقیقه بعدازظهر برنامه آتش بازی Super Pole برپا خواهد شد. بخش اعظمی از برنامه های روز جشن  در سایت توسط برند دی اس صورت خواهد گرفت.

مردم می تواند در  بخش مرکزی eVillage هنرنماییهای دی اس را تماشا کنند و تمام توجه خود را معطوف به فعالیت این شرکت نمایند. آنها قادر خواهند بود درست مانند کسانی که در این مسابقه شرکت می کنند به DSV-01 نزدیک شوند و آن را تحسین کنند.

عکسهایی فوق العاده برای یک روز فوق العاده! برند دی اس مردم را برای گرفتن عکسی سوپر استاری به اتاقک نصب شده استودیو Harcourt در غرفه خود دعوت می نماید . بازدیدکنندگان یک عکس سیاه و سفید با لوگوی معروف H که بر آن حک شده است، دریافت خواهند نمود. در ساعت 1:35 بعدازظهر دی اس بازدیدکنندگان  را دعوت کرد تا آینده پرتکاپوی این برند را با دی اس E-TENSE به آنها نشان دهد. در نمایشگاه اتومبیل ژنو در مارس گذشته دی اس E-TENSE به عنوان یک خودروی منحصر بفرد، برقی با بازده بالا که شاهکاری از پیشرو برندهای فرانسوی با استفاده از ابزارات دیجیتالی بود ، به خوبی درخشید.

دی اس E-TENSE اینجا در پاریس ، زادگاه این برند برای اولین بار 20 آپریل در خیابانهای پاریس و سپس 23 آپریل در محوطه ePrix  در اطراف هتل des Invalides  ظهور خواهد یافت .

بعد از این مسابقه استثنایی تماشاچیان می توانند بین ساعت 1:50 و 2:30 دقیقه بعدازظهر  به غرفه دی اس بروند و از Jean-Éric Vergne و Sam Bird که میزبان آنها خواهند بود، امضا بگیرند. یک فرصت برای ملاقاتی خاطره انگیز!