۱۳۹۵-۰۶-۲۳

شرایط فروش ویژه مدل های 2017 دی اس

شرایط فروش ویژه مدل های 2017 دی اس

شرایط ویژه نقدی و اعتباری دی اس 5 و رونمایی دی اس 6

شرکت آرین موتور تابان نماینده رسمی برند DS فرانسه در ایران، شرایط فروش جدید محصولات این برند شامل تخفیفات ویژه نقدی و تسهیلات بیش‌تر از سال 95 با بازپرداخت بدون بهره را برای مشتریان در نظر گرفته‌ایم.

تخفیف نقدی در نظر گرفته شده برای 5 محصول DS از 4 تا 7 میلیون تومان و موعد تحویل  15 ، 30 و یا 60 روزه، بسته به انتخاب شیوه پرداخت است. همچنین برای متقاضیان تحویل 60 روزه محصولات DS، 21 درصد سود مشارکت در نظر گرفته شده است. ارزان‌ترین محصول DS در این شرایط مدل هاچ‌بک DS 3 با قیمت 135.4 میلیون تومان ( با احتساب 4 میلیون تومان تخفیف) است و تنها خودرو سدان این برند پریمیوم فرانسوی 5LS است که با احتساب تخفیف با قیمت نقدی  188.7 میلیون تومان به متقاضیان عرضه خواهد شد.

آرین موتور تابان در بخش فروش اقساطی مانند سال 95، پیشنهادهای ویژه‌ای برای مشتریان دارد. در این شرایط تسهیلات 52 تا 95 میلیون تومانی برای 5 محصول DS در نظر گرفته شده است که طی اقساط 12 ، 14 یا 18 ماهه بدون بهره از متقاضیان اخذ می‌شود. همچنین علاقمندان به بهره‌گیری از شرایط اقساطی 24 ماهه می‌توانند این تسهیلات را با نرخ بهره 18درصد بپردازند. مانند شرایط فروش نقدی سود مشارکت 21 درصدی برای مشتریان طرح تحویل 60 روزه در طرح فروش اقساطی نیز در نظر گرفته شده است. مبلغ اقساط ماهیانه در این طرح فروش برای 5 محصول DS از 2.6 تا 6.7 میلیون تومان است که در مقایسه با خودروهای همرده مشابه، شرایط به مراتب بهتری را در اختیار خریداران قرار داده شده است.

همچنین طرح های فروش ویژه نقدی-مشارکتی و اقساطی-مشارکتی را با موعد تحویل 90 ، 120 یا 180 روزه در نظر گرفته شده است که در طرح نقدی سود مشارکت حداقل 26 درصدی، شرایط ایده آلی را برای سرمایه‌گذاری در اختیار متقاضیان وجود دارد.

علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیش تر می توانند به وب سایت آرین موتور تابان به آدرس  dsautomobiles.ir مراجعه کنند.

برای مطالعه شرایط فروش ۲۰۱۶ این مطلب را بخوانید.
برای دانلود فایل شرایط فروش ویژه کلیک کنید.