۱۳۹۵-۰۶-۲۳

شرایط فروش ویژه مدل های 2017 دی اس

شرایط فروش ویژه مدل های 2017 دی اس

شرایط ویژه نقدی و اعتباری دی اس 5 و رونمایی دی اس 6

شرکت آرین موتور تابان نماینده رسمی برند DS فرانسه در ایران، شرایط فروش جدید محصولات این برند شامل تخفیفات ویژه نقدی و تسهیلات بیش‌تر از سال 95 با بازپرداخت بدون بهره را برای مشتریان در نظر گرفته‌ایم.

شرکت آرین موتور تابان نماینده رسمی برند DS فرانسه در ایران، شرایط فروش جدید محصولات این برند شامل تخفیفات نقدی و تسهیلات ویژه با بازپرداخت بدون سود را برای مشتریان در نظر گرفته است.
تخفیف نقدی در نظر گرفته شده برای 4 محصول DS از 6 تا 8 میلیون تومان و موعد تحویل 15 یا 60 روزه، بسته به انتخاب شیوه پرداخت است. همچنین برای متقاضیان تحویل 60 روزه محصولات، 18 درصد سود مشارکت در نظر گرفته شده است. ارزان‌ترین محصول و تنها خودرو سدان این برند پریمیوم فرانسوی 5LS است که با احتساب تخفیف با قیمت نقدی 211.9 میلیون تومان به متقاضیان عرضه خواهد شد.
آرین موتور تابان در بخش فروش اقساطی، پیشنهادهای ویژه‌ای برای مشتریان دارد. در این شرایط تسهیلات 90 تا 97 میلیون تومانی برای 4 محصول DS در نظر گرفته شده است که طی اقساط 12 یا 14 ماهه بدون سود از متقاضیان ارائه می‌شود. همچنین شرایط اقساطی 24 ماهه با نرخ سود 18 درصد قابل بهره برداری است. مانند شرایط فروش نقدی، سود مشارکت 24 درصدی برای مشتریان طرح تحویل 60 روزه در طرح فروش اقساطی نیز در نظر گرفته شده است. مبلغ اقساط ماهیانه در این طرح فروش برای 4 محصول DS از 4.5 تا 8 میلیون تومان است که در مقایسه با خودروهای همرده مشابه، شرایط به مراتب بهتری را در اختیار خریداران قرار داده شده است.

علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیش تر می توانند به وب سایت آرین موتور تابان به آدرس  dsautomobiles.ir مراجعه کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره شرایط خرید محصولات دی‌اس و لیست قیمت به اینجا مراجعه کنید.