قطعات اصلی و لوازم جانبی

قطعات اصلی و لوازم جانبی

spare-parts

قطعات اصل DS

شرکت  DS و نماینده ی رسمی آن در ایران، شرکت آرین موتور تابان، به جلب اعتماد راستین شما متعهد بوده و طراحی و ساخت DS را بر این اساس پیش برده اند. هنر ما حفظ ارزش های کیفی اصیل برای شما و استفاده از نتایج حاصل از تجارب DS در جهت طراحی قطعات اصلی برای تحقق یافتن  ویژگی های متعالی  فنی خودرویDS شما است. این روند بخشی از یک مجموعه پیچیده فنی و مهندسی است که به شما اجازه می دهد با اطمینان خاطر برانید.

قطعات اصلی خودروهای DS در ایران فقط در شرکت آرین موتور تابان، (نماینده ی مجاز مرکزی) که تعمیر و نگهداری این خودروها را برعهده دارد موجود بوده که به همراه گارانتی قطعات، ایمنی را برای مشتریان به ارمغان می آورد.

کلیه قطعات یدکی با کیفیتی تضمین شده ساخته شده اند و شرکت آرین موتور تابان تعهد می نماید که کلیه قطعات (بجز قطعات مصرفی و استهلاکی) را از کارخانه اصلی برای مشتریان تهیه نموده و شش ماه یا 10.000 کیلومتر آنها را گارانتی نماید.

قیمت قطعات یدکی DS در همه ی کشور ها یکسان بوده و شفافیت در قیمت باعث ایجاد فضای رقابتی می شود و این مهمترین عامل ترغیب مشتریان به خرید قطعات اصلی از شرکت آرین موتور تابان است.

سیستم تأمین قطعات یدکی

مدل فروش قطعات یدکی اصلی به گونه ای طراحی شده است که فقط در مراکز مجاز خدمات پس از فروش شرکت آرین موتور تابان ارایه می گردد. مشتریان می توانند جهت حفظ و نگهداری و تعمیرات خودروی DS خود به مراکز مجاز خدمات پس از فروش شرکت آرین موتور تابان مراجعه نمایند و اگر قطعات مورد نیاز آنها موجود نباشد مرکز مجاز خدمات پس از فروش اقدام به سفارش گذاری در سیستم یکپارچه ی شرکت به جهت تامین نیاز مشتری می نماید.

لوازم جانبی

کیفیت، امنیت و سفارشی سازی: DS طیف گسترده ای از لوازم جانبی را برای فراهم کردن تجربه ای لذت بخش از خودرو تأمین می کند.

راحت و مدرن: از رینگ آلیاژی گرفته تا کیت کروم، ما گستره ای از لوازم جانبی را برای شما فراهم کرده ایم تا برای خودروی خود جلوه ی دلخواه تان را بیافرینید.

ایمنی: از سیستم دزدگیر گرفته تا سنسورهای پارک، ما امکانات حفاظت از خودروی DS شما و سرنشینان گرامیتان را فراهم می کنیم.

گشت و گذار: از اهرم یدک کش گرفته تا ریل سقفی، می توانید از لوازم جانبی کاربردی ما جهت سیر و سفر لذت ببرید.

حفاظت: از گل پخش کن تا کفپوش، ما لوازم جانبی لوکسی در اختیار شما می گذاریم که بهترین راه حل در سفرهای شما خواهند بود.

تکنولوژی: از آداپتور MP3 تا سایر لوازم پخش، ما مجموعه ای از لوازم جانبی مدرن را فراهم کرده ایم که سفر شما را لذتبخش و آرامش بخش می کند.

tyres-ds