۱۳۹۴-۰۴-۱۵

Virgin Racing و برند دی اِس مشارکت خود را در مسابقات فرمول E اعلام می کنند.

Virgin Racing  و برند دی اِس  مشارکت خود را در مسابقات فرمول  E  اعلام می کنند.

Virgin Racing Formula E Team و برند DS مشارکت جدید خود و ساخت تیم DS Virgin Racing را برای فصل فرمول E در2015/2016 اعلام کرده اند. در مسابقات جدید از خودروهای الکتریکی استفاده می شود.

در قالب یک همکاری جدید برند DS را در جریان مسابقه ی اتومبیل رانی میتوانید دنبال کنید. DS در این راستا تخصص تکنولوژیک خود را در تحقیقات و توسعه ی خودروی مسابقه در تعامل با استراتژی طراحیVirgin Racing Engineering ، بکار گرفته است تا با هدف استفاده از زیر ساخت های نوین، تجربه ی مسابقه و طراحی و تخصص موجود، بتواند در بالاترین سطح به رقابت بپردازد و در مسابقات پیروز شود.
Alex Tai مسئول تیم Virgin Racing در مورد این همکاری می گوید: “همکاری ما با برند DS تنها یک مشارکت بین دو سوپر-برند نیست، بلکه یک فرصت بزرگ برای نمایش جاه طلبی در فتح مسابقات FIA Formula E است. به علاوه علاقه و هدف ما که همانا حضور در صف اول پیشگامان تکنولوژی جدید در Formula E برای انتقال تکنولوژی به خودروهای خیابانی است را بیش از پیش نشان می دهد.”

Sir Richard Branson موسس Virgin Group ، اضافه می کند : “من بسیار خوشحالم که Virgin Racing شریکی بزرگ مثل برند DS پیدا کرده است. اکنون من امیدوارم این شرایط در فصل جدید مسابقات و با مشارکت شریک جدیدمان DS منجر به آمادگی برای رقابت برای کسب قهرمانی شده و این روحیه در مسابقات مختلف تداوم یابد. من بسیار مفتخرم که Virgin Racing نقشی پیشتاز در یکی دیگر از آوردگاه های Formula E بازی می کند. دیدگاه ما این است که شرکت های سازنده ی خودروی بزرگ را به ورزش فرا خوانده تا تکنولوژی پیشرفته ی موجود، به خودروهایی که همه ی ما در خیابان ها میرانیم منتقل شود. من شکی ندارم که این شراکت نه تنها بر مسیر مسابقه بلکه در سرعت بخشی به توسعه ی خودروهای الکتریکی آینده یک موفقیت بزرگ را رقم خواهد زد.
Yves Bonnefont ، مدیر عامل برند DS ، اشاره می کند: “همکاری برند DS در مسابقات Formula E با شریک مان Virgin Racing ، کاملا با اهداف برند DS مطابقت و همخوانی دارد. ما بطور کامل موقعیت Formula E را درک کرده و توسعه می دهیم. هدف ما توسعه ی تکنولوژی پیشگام و نزدیکی بیشتر آن به مصرف کننده ی عام است. تجربیاتی که ما در خلال این مسابقات کسب می کنیم عواملی کلیدی برای ما هستند تا تکنولوژی مان را در ارتباط مستقیم با مشتریان بهبود بدهیم.”

Formula E یک مسابقه ی جدید FIA است که خودروهای Formula که منحصرا از انرژی الکتریکی استفاده می کنند در آن شرکت می نمایند. این مسابقه چشم اندازی برای آینده ی صنعت خودرو در دهه های آتی است و به عنوان چارچوبی برای تحقیقات و توسعه حول خودروهای الکتریکی، جلب اقبال عمومی به این خودروها و ارتقای دوام آن ها بسیار موثر خواهد بود. عملکرد مسابقات به صورت «مسابقات آزاد» به خودروسازان و تولید کنندگان این فرصت را می دهد که ابتکارات خود را در حوزه ی انرژی الکتریکی در محیط مسابقه به نمایش بگذارند و خودروهایی مطابق با مشخصات فنی تعیین شده توسط FIA طراحی کنند.