جزئیات

خودروی DS3 CROSSBACK علی رغم  سایز جمع و جور آن ، یک فضای داخلی استثنایی ارائه می­کند. برای ایجاد بیشترین حد راحتی، ما تعداد زیادی فضای ذخیره کاربردی و قابل دسترسی ایجاد کرده ایم مثل صندلی های عقب تاشو و صندوق عقب 350 لیتری.

شیوه تولید قدرت حرکت خودرو شاید تغییرکند ولی در هر صورت نیازهای شما را برآورده میکند. به همین دلیل خودروی 100% برقی DS 3 CROSSBACK E-Tense طوری طراحی شده است تا حد یکسانی از راحتی را همانند مدل های بنزینی و دیزل بدون از دست دادن فضای داخلی و فضای صندوق ایجاد کند.

05-DS

شما پشت فرمان DS3 CROSSBACK در مرکز توجه قرار دارید. با انحناهای بدنه و چرخهای بزرگ، این SUV جمع و جور یک سبک پیشرو به نمایش میگذارد.

04-DS

با بالا بردن زیبایی ظاهر خودروی خود، آخرین نسل چراغهای جلو DS MATRIX LED VISION ، همچنین برای شما هدیه ای دارد : شما میتوانید در همه زمانها با نور اصلی (نور بالا) رانندگی کنید بدون اینکه دیگر رانندگان را در جاده کور کنید.

به لطف وجود یک دوربین در بالای شیشه جلو، این چراغهای هوشمند به طور اتوماتیک نور خود را با شرایط ترافیکی و جاده سازگار میکند.

پروژکتورهای سیستم DS MATRIX LED VISION از سه ماژول LED برای نور پایین به همراه یک نور ماتریسی (MATRIX BEAM) برای رانندگی تشکیل شده است.  این سیستم از  15 قطعه یکسان ولی مجزا تشکیل شده است که مطابق شرایط جاده روشن میشوند و بطور تدریجی خاموش میشوند.

03-DS

شما توسط دستگیره های سحرآمیز که فقط در زمان نیاز شما به آنها ظاهر میشوند متحیر خواهید شد. در زمانهای دیگر ، آنها پنهان هستند، و به شکل ظریفی داخل بدنه جاسازی می­شوند تا روح طراحی پیچیده آن را ارتقا دهد.

02-DS-ConvertImage

با ترکیب ظرافت، راحتی و تکنولوژی، DS3 CROSSBACK یک SUV جمع و جور با یک طراحی تاثیرگذار، با تاکید بر روی جزئیات که نشان دهنده مدرن بودن و پیچیده بودن آن است.

Post-production : Astuce Productions

نقاط قوت

از طریق یک صفحه نمایش لمسی 10.3 اینچی به کنترل های خودروی دست پیدا کنید و اطلاعات رانندگی را روی صفحه نمایش دیجیتال مشاهده کنید.

برای راحتی بیشتر، شما میتوانید اطلاعات نمایش داده شده روی صفحه نمایش مثل سرعت، سطح سوخت، مسافت قابل پیمایش، سیستم ناوبری و دیگر اطلاعات کمکی راننده را به سلیقه و نیاز خودتان تغییر دهید.

Base de donnée : Astuce Productions

با کمک فن آوری روز و امکانات رانندگی بصری شما قادر خواهید بود تا بر روی موضوعی که  بیشترین اهمیت را دارد تمرکز کنید: لذت بردن از رانندگی.

ما کابین خلبان DS3 CROSSBACK رابشکلی طراحی کرده ایم تا همه اطلاعات و کنترل ها فورا قابل دسترسی باشند.

10-DS

در مسافرت های کوتاه یا بلند، راحتی کابین DS3 CROSSBACK استثنایی است. در صندلی های جلو و عقب به طور یکسان، فوم چگالی مضاعف که تحت عملیات های نوآوانه تولید شده است استفاده شده است تا راحتی و کیفیت بالایی ارائه دهد

09-DS

با تجلیل از پاریس، فضای داخلی DS3 CROSSBACK مطابق با فلسفه DS می­باشد. شما میتوانید فضای داخلی خودروی خود را با سلیقه خود از پنج زمینه (Theme) یا طرح DS انتخاب کنید.

08-DS

زیر صفحه نمایش لمسی، قسمت وسطی داشبورد به طور چشمگیری شیک و مطابق مد روز می­باشد. با انعکاس لوگوی برند ما، کلیدهای کنترل صفحه نمایش و دریچه های تهویه وسط به شکل الماس هستند.

07-DS

فضای داخلی اغواکننده DS3 CROSSBACK شما را مجذوب خود میکند. برای فضای داخلی، کیفیت مواد تریم نهایی و توجه به جزئیات دغدغه ما بوده است.

06-DS

عملکرد

یک از بهترین ها

آیا شما رویای یک خودروی بی نظیر که همه خواسته های شما را به لحاظ زیبایی ، ظرافت و نوآوری برآورده کند را در سر دارید؟ شما رو به دیدن خودروی جدید DS 3 CROSSBACK La Premiere دعوت میکنیم. این مدل محدود به طور خیره کننده ای پیشرفته، لوکس ترین و ظریف میباشد.

اولین نفر برای تجربه DS 3 CROSSBACK La Premiere باشید، تحویل از آوریل سال 2019 شروع میشود.

24-DS

با رونمایی در بهار سال 2019 ، DS 3 CROSSBACK E-Tense  نسل جدید خودروهای برقی را ارائه میکند. با یک مفهوم و طراحی بی نظیر، این SUV صد در صد برقی یک نمایشی از تکنولوژی پیشرفته و ظریفکاری می­باشد.

23-DS