جزئیات

دی‌اس ۷ کراس‌بک تصور ما از یک خودروی شاسی‌بلند است، این خودرو اسفندماه ۹۵ در هرم معروف لوور در قلب پاریس رونمایی شد، دی‌اس۷ کراس‌بک تجسم تخصص لوکس فرانسوی و نو‌‌آوری‌ست.این خودرو در سال جاری در تمام نمایندگی‌های دی‌اس عرضه خواهد شد، برای اطلاعات بیشتر ادامه مطلب را بخوانید.

نقاط قوت

ساعت شمار و سیستم صوتی تنها ۲ نمونه از دست‌یافته‌های ما در مسیر طراحی این خودرو هستند که به طرز با شکوهی بر روی داشبورد قرار داده شده‌اند، ساعت شمار BRM R180 با ظرافت خاصی در زمان روشن شدن ماشین از جای خود بیرون می‌آ‌ید.

Ds و Focal با هم بر روی فضای داخلی خودرو برای داشتن بهترین اکوستیک کارکرده‌اند، به همین دلیل شما صداها (آهنگ‌ها یا حرف زدن با موبایل) را در بهترین وضعیت آن می‌شنوید.

08_DS7_CROSSBACK

هر ماده مصرفی یا جزیئات خودرو الهام گرفته شده از آخرین مد روز است. ( تیری متروز- مدیر طراحی خودرو‌های دی اس)

در راستای اعتقاد بر تولید محصول با کیفیت همه اجزای خودرو‌های DS ( چوب طبیعی، آلکانتارا، چرم‌های مرغوب یا حتی الگو‌های کنده کاری شده توسط سازندگان ساعت) با دقت فراوان انتخاب می‌شوند و با آن‌ها کار می‌شود.

07_DS7_CROSSBACK

فضای داخلی شیک، مدرن و زیبای خودرو دی اس ۷ کراس بک حاصل کار لوکس متخصصین فرانسوی است. شما می‌توانید یکی از ۵ طراحی‌های داخلی جذاب را انتخاب کنید. این امتیاز ویژه دی اس و هر بخشی داخلی از خودرو می‌تواند با کیفیت و دقت بالا بنا به سلایق یا شخصیت‌های مختلف تغییر کند. این‌ها یکی از روش‌هایی است که شما می‌توانید سلیقه شخصی خود را بر روی دی اس ۷ کراس بک اعمال کنید.

05_DS7_CROSSBACK

2 عدد مانیتور ۱۲ اینچی به شما و دی اس کمک می‌کند که برترین باشید.

اولین صفحه نمایشی HD تاچ نصب شده در مرکز ماشین به شما کمک می‌کند به سیستم نویگیشن، رسانه و سیستم هوشمند DS متصل شوید

دومین مانیتور در پنل ابزار می‌تواند به منظور فراهم کردن اطلاعات مورد نیاز شخصی شما (مستقیما در راستای دید شما) شخصی سازی شود.

04_DS7_CROSSBACK

Sophisticated lights at the rear

اینچنین فناوری‌هایی از ویژگی‌های دی اس ۷ کراس بک است. چراغ عقب‌های تمام LED روشن‌تر و ایمن‌تر هستند. تاثیر ۳ بعدی آن‌ها باعث شده است که نمای پشت دی اس ۷ جلو‌ه‌ خاصی به خود بگیرد.

03_DS7_CROSSBACK

چراغ جلوهای جواهر گونه تمام LED با قابلیت دی لایت باعث شده که دی اس ۷ ظاهر مسحور کننده‌ای داشته باشد.

02_DS7_CROSSBACK

دی اس ۷ کراس بک با ظاهر عضلانی، کاریزماتیک و جذاب، درحالی‌که ظاهر خود را حفظ کرده است، قدرت زیادی از خود نشان می‌دهد. از جلو، وجود نشان دی‌اس بر روی جلو پنجره عمودی خودرو به همراه چراغ‌های خاص آن، یکپارچگی چشمگیری را به همراه امضا دی‌اس به ارمغان آورده است.

01_DS7_CROSSBACK

عملکرد

 

دید در شب دی‌اس به شما کمک می‌کند تا در تاریکی ببینید.

با استفاده از مادون قرمز، دید در شب دی‌اس هر چه در تاریکی در جلوی شماست را در مانیتوری به شما نشان می‌دهد و موجودات زنده را به صورت های‌لایت شده برای شما مشخص خواهد کرد.

13_DS7_CROSSBACK

 

پویش فعال تعلیق دی‌اس: نوآوری قرن ۲۱

دی‌اس در دهه‌ی ۱۹۵۰ برای اولین بار سیستم تعلیق آبی را اختراع کرد. مهندسان ما با اقتباس گرفتن از این نوآوری سیستم پویش فعال تعلیق را اختراع کردند. این نوآوری با استفاده از یک دوربین سطوح غیر‌هموار سطح جاده را پویش می‌کند و سیستم تعلیق را به صورت کاملا اتوماتیک نسبت به نوع ناهمواری تنظیم کرده تا سرنشینان در نهایت راحتی باشند.

امکان رانندگی نیمه اتوماتیک به کمک سیستم کمک راننده دی‌اس در دی‌اس۷ کراس‌بک برای رانندگان وجود دارد. این سیستم با تکنولوژی کروز کنترل انطباقی به صورت هوشمندانه فاصله ایمنی با هر خودروی در جلوی شما را به صورت اتوماتیک حفظ می‌کند. دی‌اس ۷ کراس‌بک به کمک سیستم LPA(Lane Position Assist) به صورت کاملا ایمن بین خطوط می‌راند و شما هر موقع که بخواهید می‌توانید دوباره کنترل خودرو را بدست بگیرید.

11_DS7_CROSSBACK

 

دی‌اس۷ کراس‌بک رانندگی پویا و پالایش شده را به کمک پیشرانه ۱۶۳ اسب بخاری و جعبه دنده ۶ سرعته را بهبود بخشیده. آخرین تکنولوژی سیستم‌های انتقال قدرت برای اولین‌بار در دی‌اس ۷ کراس‌بک استفاده شده که تعویض دنده‌ای سریع و بسیار نرم را محیا کرده است.

10_DS7_CROSSBACK

 

رنگ‌های بدنه
رنگ‌های بدنه موجود
DS7-GrandChic-Rouge Absolu (Nacré)
رینگ‌ها
DS7-Rims-minature-jante-tokyo
DS7-GrandChic-Rouge Absolu (Nacré)
DS7-Rims-minature-jante-tokyo
DÉCOUVRIR L'ÉDITION LIMITÉE