جزئیات

DS 7 CROSSBACK دقیقا همان چیزی است که شما از یک خودرو SUV می توانید انتظار داشته باشید. این خودرو زیبا در حقیقت تجسم نوآوری و تخصص در برندهای لاکچری فرانسوی می باشد که در تاریخ 28 فوریه در قلب پاریس، در موزه لوور فرانسه رونمایی شد. شما می توانید جهت مشاهده این خودرو جهت مشاهده عموم از اواخر سال 2017 میلادی به بعد در تمامی شوروم های رسمی شرکت آرین موتور تابان حضور دارد. جهت اطلاع بیشتر از جزئیات در خصوص آپشن ها و ویژگی های تسخیر کننده این خودرو به با ما باشید.

نقاط قوت

ساعت کار شده در داشبورد و سیستم صوتی با کیفیت این خودرو که بصورت سحر آمیزی در داشبورد خودرو طراحی شده است، نمایانگر راهی است که ما در آن قدم گذاشته ایم. هنگامی که خودرو روشن می شود، ساعت لوکس خودرو بطور ظریفانه ای چرخیده و از جای خود بیرون می آید.

DS و فوکال با همکاری هم دست به دست داه اند تا با عایق بندی کامل خودرو، تنها صداهای داخلی خودرو قابل شنیدن باشد.

08_DS7_CROSSBACK

“هر یک از مواد بکار رفته و جزئیات این خودرو وارث روح و جوهره fasion است”

جمله ای از Thierry Metroz، مدیر طراحی تیمDS

در سنت ساخت و ساز با کیفیت، تمامی جزئیات و مواد بکار رفته می بایست با روح و جوهره دی اس مطابقت داشته باشد و به دقت مورد انتخاب و ساخت قرار بگیرند( چوب واقعی، پوشش آلکانترا و میکرو فیبر، چزم ناپا و دباغی شده، حتی الگوی guilloche که مورد پسند ساعت سازان لوکس دنیاست)

07_DS7_CROSSBACK

کابین شیک، مدرن و لطیف DS 7 CROSSBACK ناشی از خبرگی طراحان و سلیقه های فرانسوی می باشد. شما می توانید به دلخواه خود یکی از 5 طراحی دلپسند داخلی این خودرو را انتخاب نمایید. ما این ویژگی را روح DS می نامیم که با تاکید بر کیفیت بسیار بالای مواد بکار رفته و دقت فراوان در ساخت، به شخصیت و حالت های مختلف افراد نیز دقت می کنیم.

05_DS7_CROSSBACK

وجود دو صفحه نمایش 12 اینچی در جلوی داشبورد، این خودرو را منحصر بفرد کرده است. همچنین شما می توانید با کمک صفحه نمایش نصب شده در مرکز داشبورد به سیستم ناوبری، سیستم مولتی مدیا و DS Connect متصل شوید.

صفحه نمایش دوم یک پنل کاربری بوده که شما می توانید به دلخواه خودتان نسبت به تنظیم نمایش اطلاعات دلخواه اقدام کنید. از این قبیل تکنولوژی هایی در سرتاسر این خودرو بسیار یافت می شود.

04_DS7_CROSSBACK

چراغ های تمام LED عقب خودرو با نوربیشتر ، ارمغان آور امنیت مضاعف می باشد. طراحی سه بدی این چراغ ها، به عقب خودرو روح زندگی بخشیده و قابلیت دیده شدن خودرو را بالا می برد.

03_DS7_CROSSBACK

چراغ های جلوی LED Vision و دی لایت طراحی شده این خودرو که الهام گرفته از طراحی الماس گونه می باشد، به این خودروی خاص شگفتی بیش از پیشی را هدیه داده است.

02_DS7_CROSSBACK

عضلانی بودن، کاریزماتیک بودن و جذابیت در خودرو DS 7 CROSSBACK نشانگر قدرت و وقار این خودرو در پس هنر طراحان می باشد. با دقت به نمای جلوی خودرو، نشانه های چشم نواز باله های عمودی جلوپنجره خودرو که در حقیقت نشان گر امضاء طراحان فرانسوی می باشد را می بینید.

01_DS7_CROSSBACK

عملکرد

این سیستم به شما در افزایش دید در شب یاری می رساند/

با استفاده از سیستم مادون قرمز، اینکه دقیقا چه اتفاقی در تاریکی جاده پیش روی شما خواهد بود را نمایش داده و اشیاء ی که قابلیت آسیب پذیری دارند، در صفحه نمایش به شما نشان داده می شود.

13_DS7_CROSSBACK

DS 7 CROSSBACK

DS 7 CROSSBACK با تکیه بر موتور قدرتمند 165 اسب بخاری THP و گیربکس 6 سرعته اتوماتیک خود رانندگی لطیف و داینامیک لذت بخشی را به شما هدیه می دهد. آخرین تکنولوژی سیستم‌های انتقال قدرت برای اولین‌بار در DS 7 CROSSBACK استفاده شده که تعویض دنده‌ای سریع و بسیار نرم را محیا کرده است.

10_DS7_CROSSBACK

رنگ‌های بدنه
رنگ‌های بدنه موجود
DS7-GrandChic-Rouge Absolu (Nacré)
رینگ‌ها
DS7-Rims-minature-jante-tokyo
DS7-GrandChic-Rouge Absolu (Nacré)
DS7-Rims-minature-jante-tokyo
DÉCOUVRIR L'ÉDITION LIMITÉE