نقاط قوت

“هر یک از مواد بکار رفته و جزئیات این خودرو وارث روح و جوهره fasion است”

جمله ای از Thierry Metroz، مدیر طراحی تیمDS

در سنت ساخت و ساز با کیفیت، تمامی جزئیات و مواد بکار رفته می بایست با روح و جوهره دی اس مطابقت داشته باشد و به دقت مورد انتخاب و ساخت قرار بگیرند( چوب واقعی، پوشش آلکانترا و میکرو فیبر، چزم ناپا و دباغی شده، حتی الگوی guilloche که مورد پسند ساعت سازان لوکس دنیاست)

23_DS

عملکرد

موتور و گیربکس

به لطف وجود یک موتور احتراق داخلی قدرتمند و کارآمد که مطابق با استانداردهای (EURO 6.2) میباشد و وجود گشتاور قابل توجه در این موتور، تجربه رانندگی با DS7 CROSSBACK واقعا لذت بخش است.همچنین این موتور با جعبه گیریبکس 8 سرعته خود از سرعت عمل بیشتری برخوردار است.

12_DS7_CROSSBACK

جزئیات

کابین شیک، مدرن و لطیف DS 7 CROSSBACK ناشی از خبرگی طراحان و سلیقه های فرانسوی می باشد. شما می توانید به دلخواه خود یکی از 5 طراحی دلپسند داخلی این خودرو را انتخاب نمایید. ما این ویژگی را روح DS می نامیم که با تاکید بر کیفیت بسیار بالای مواد بکار رفته و دقت فراوان در ساخت، به شخصیت و حالت های مختلف افراد نیز دقت می کنیم.

06_DS7_CROSSBACK

چراغ های تمام LED عقب خودرو با نوربیشتر ، ارمغان آور امنیت مضاعف می باشد. طراحی سه بدی این چراغ ها، به عقب خودرو روح زندگی بخشیده و قابلیت دیده شدن خودرو را بالا می برد.

03_DS7_CROSSBACK

چراغ های جلوی LED Vision و دی لایت طراحی شده این خودرو که الهام گرفته از طراحی الماس گونه می باشد، به این خودروی خاص شگفتی بیش از پیشی را هدیه داده است.

02_DS7_CROSSBACK

عضلانی بودن، کاریزماتیک بودن و جذابیت در خودرو DS 7 CROSSBACK نشانگر قدرت و وقار این خودرو در پس هنر طراحان می باشد. با دقت به نمای جلوی خودرو، نشانه های چشم نواز باله های عمودی جلوپنجره خودرو که در حقیقت نشان گر امضاء طراحان فرانسوی می باشد را می بینید.

01_DS7_CROSSBACK

رنگ‌های بدنه
رنگ‌های بدنه موجود
DS7-GrandChic-Rouge Absolu (Nacré)
رینگ‌ها
DS7-Rims-minature-jante-tokyo
DÉCOUVRIR L'ÉDITION LIMITÉE
DS7-GrandChic-Rouge Absolu (Nacré)
DS7-Rims-minature-jante-tokyo