نقاط قوت

معماری

به لطف معماری استثنایی طراحان، DS 5 در عین طراحی بدنه فشرده (طول 4.53 متر) با فضای داخلی جادار ترکیب شده است: پنج صندلی راحت، یک محفظه بار جادار ( 468 لیتر VDA) و صندلی های جمع شدنی در مجموع یک طراحی منحصر به فرد و دست نیافتنی را ارایه داده است.

920X520-NEW_DS5_lesPlus-Architecture

اتصال

با آخرین نسل از صفحات رنگی مجهز به تکنولوژی آینه صفحه نمایش ، همچنان میتوان از رانندگی با تکنوژی های جدید لذت برد.بواسطه استفاده از این تکنولوژی میتوان محتوای گوشی هوشمند را بر روی صفحه نمایش نشان داد تا کاربران بتوانند از برنامه های خود با خیال راحت استفاده نمایند.

با هدف رانندگی امنتر و راحت تر تکنولوژی DS Connect Box به همراه پک SOS & Assistance در خودروی New DS5 تعبیه شده است.به مدد این سیستم، تماسهای اضطراری و درصورت لزوم ارسال خودکار کمک  میسر میگردد.

920X520-NEW_DS5_lesPlus-Connectivité

تکنولوژی

.ارتقای رفاه و ایمنی با ورود و استارت بدون کلید، دوربین دنده عقب، چراغ های بزرگ اتوماتیک، نمایش نقطه ی کور .

920X520-NEW_DS5_lesPlus-tECHNOLOGIE

تجربه ی رانندگی

DS 5  به ویژگی هایی مثل: عکس العمل سریع و پویا، دقت، فرمان دهی مستقیم و ترکیبی کامل از راحتی و قدرت خود می بالد.

920X520-NEW_DS5_lesPlus-Experience de conduite

عملکرد

موتور THP 165 هشت بار مداوم نامزد بهترین مدل سال شده است. این مدل که با همکاری BMW توسعه یافته تکنولوژی تزریق سوخت فشار بالا بوده و 165 hp را در 6000 rpm ارایه می دهد. بیشنه گشتاور در دور 1400 rpm بدست آمده و تا 4000 rpm ثابت باقی میماند تا رانندگی بی نظیری را در دورهای پایین و بالا به ارمغان آورد.

 

920X520-NEW_DS5_lesPlus-Performance

فضای داخلی

کابین با الهام از طراحی هواپیما: سقف کاکپیت، نمایشگر هد-آپ رنگی، کلید های مشابه هواپیما که در کنسول مرکزی بزرگ در بالا و پایین کار گذاشته شده اند، ویژگی هایی هستند که تخیل هر کسی را به پرواز در آورد.

920X520-NEW_DS5_lesPlus-InterieurCockpit

مواد اولیه

در فضای داخل مواد اولیه معتبر، مهارت ساخت استثنایی و با شکوه در تمامی جزییات به چشم می خورد. کیفیت چرم نیمه-آنیلین (مجلل ترین در صنعت خودروسازی) همراه با طرح بند ساعت در صندلی ها در هیچ خودروی دیگری در جهان یافت نمی شود. تریم فلزی و آلومینیومی نشان تجاری DS  را منعکس می‌کند و یک ساعت عقربه‌ای نیز به این ویژگی‌های زیبا اضافه می‌کند.

920X520-NEW_DS5_lesPlus-Materiaux

نورپردازی استثنایی

با تکنولوژی DS LED VISION به راحتی و ایمنی حتی در تاریک‌ترین جاده‌ها برانید.

920X520-NEW_DS5_lesPlus-RegardMagnetique

طراحی

اصول طراحی آوانگارد به خوبی در این خودرو رعایت شده است و برای مثال می‌توان به طراحی DS Wings اشاره کرد.

920X520-NEW_DS5_lesPlus-Design

عملکرد

موتور THP165 با گیریبکس EAT6

با گیربکس 6 سرعته اتوماتیک که توسط AISIN AW بعنوان پرچمدار ساخت سیستم انتقال قدرت اتوماتیک توسعه یافته است، DS 5 رانندگی بسیار دلپذیری را ارایه می دهد.

. با حداکثر فشار تزریق 200 بار، این موتور قدرت حداکثری 165 hp  در دور 6000 RPM ارائه می کند. حداکثر گشتاور 240 Nm از دور 1400 rpm و ثابت باقی ماندن آن تا 4000 rpm، برای حداکثر لذت رانندگی از سرعت های پایین و متوسط موتور کافیست.

920X520-NEW_DS5_motorisation_ESSENCE165THP

موتور THP 165 هشت بار مداوم نامزد بهترین مدل سال شده است. این مدل که با همکاری BMW توسعه یافته تکنولوژی تزریق سوخت فشار بالا بوده و 165 hp را در 6000 rpm ارایه می دهد. بیشنه گشتاور در دور 1400 rpm بدست آمده و تا 4000 rpm ثابت باقی میماند تا رانندگی بی نظیری را در دورهای پایین و بالا به ارمغان آورد.

 

920X520-NEW_DS5_motorisation_

نسل جدید گیربکس 6 سرعته تجربه یک رانندگی استثنایی را ارائه می کند:
تعویض دنده ی نرم تر و سریع تر
اصطکاک داخلی کمتر

920X520-NEW_DS5_motorisation_BOITE-de-Vitesses

DS 5 به سیستم کنترل کشش هوشمند مجهز است (سیستمی که توسط هیچ یک از تولید کننده‌های دیگر ارائه  نمی شود) که رانندگی ایمن را در سطوح لغزنده تسهیل کرده و به ادامه ی حرکت DS 5 در برف، یخ و باران کمک می کند.

سیستم های ایمنی:

فرمان به تدریج عمل می کند بدون اینکه بیش از حد حساسیت داشته باشد.

توزیع نیروی ترمز الکترونیکی و کمک ترمز اضطراری، کنترل بهتری را در حین ترمز گیری تامین می کند:

ABS و ESP خودرو را در سخت ترین شرایط رانندگی حفظ می کند.

920X520-NEW_DS5_motorisation_cOMPORTEMENTROUTIER

جزئیات

New DS 5

جعبه تماس DS

برای رانندگی امن و راحت، DS5 جدید نیز به DS Connect Box که شامل بسته SOS  و Assistance میباشد مجهز شده است.این سیستم در مواقع اضطراری امکان برقراری تماس و در صورت لزوم ارسال درخواست کمک را میسر میسازد.

برای افزایش راحتی و ایمنی بیشتر تعدادی از محتویات این بسته به شرح ذیل موجود میباشد:

بسته نظارتی: شامل یک کتاپچه راهنمای تعمیر مجازی (نظارت خودکار مسافت طی شده،هشدار درمورد سر رسید سرویسهای تعمیر و نگهداری ، رانندگی در حالت صرفه جویی مصرف (بر اساس سبک رانندگی هر فرد شخصی سازی شده است) و گزارش رانندگی (مختصری از میزان استفاده شده از ماشین)

بسته نقشه برداری: مکان خودرو را نمایش میدهد، درصورتی که خودرو را به راننده دیگری قرض داده باشید جزییات سفر و میزان استفاده از خودرو را گزارش میدهد.

بسته ردیابی: در صورت سرقت،خودرو را مکان یابی میکند.

رنگ‌های بدنه
رنگ‌های بدنه موجود
DS5-SportChic-Whisper
رینگ‌ها
DS5-Rims-Jantes alliage 18 ADELAIDE diamantées Noir
DÉCOUVRIR L'ÉDITION LIMITÉE
DS5-SportChic-Whisper
DS5-Rims-Jantes alliage 18 ADELAIDE diamantées Noir