۱۳۹۳-۱۲-۲۶

معرفی به عنوان بهترین خودروی تجاری در نمایشگاه خودروی ژنو توسط AUTO PLUS و RTL.

معرفی به عنوان بهترین خودروی تجاری در نمایشگاه خودروی ژنو توسط AUTO PLUS و RTL.

ممتاز در بدو ورود!

با اولین حضور در نمایشگاه خودروی بین المللی ژنو، New DS 5 به عنوان بهترین خودروی تجاری در نمایشگاه توسط دو رسانه ی فرانسوی مهم، AUTO Plus و RTL معرفی شد. این جایزه هم برای این مدل که آماده برای رونمایی در اروپا در ژوئن 2015 است و هم برای برند DS، که هم اکنون در فاز رونمایی قرار دارد، حائز اهمیت است.

در پی جایزه ی « بهترین خودروی مفهومی» برای خودروی مفهومی Divine DS در نمایشگاه خودروی پاریس در سپتامبر 2014 ، New DS 5 در نمایشگاه خودروی ژنو نیز برنده ی جایزه شد.

با ظاهر شدن برای اولین بار در سطح جهانی در ژنو، New DS 5، بهترین محصول برند DS، توسط دو رسانه ی مهم فرانسوی، مجله ی Auto Plus و رادیوی RTL، به عنوان «بهترین خودروی تجاری در نمایشگاه» برگزیده شد.

این جایزه بر مبنای آرای خوانندگان و شنوندگان دو رسانه بود، که پس از دو هفته رای گیری برای انتخاب مدل مورد علاقه آنها انجام شد. نزدیک به چهل خودرو در چهار رده ی؛ خودروی تجاری، خودروی سبز، خودروی مفهومی و خودروی مورد علاقه ی کودکان شرکت داشتند.

New DS 5، برنده ی ممتازی است که توسط 30 % از رای دهندگان در رده ی خود در بین 14 رقیب انتخاب شده است.
این رای دهندگان برای سبک آوانگارد و بطور خاص نمای جلوپنجره کار شده و عمودی، به همراه ظرافت، وسواس در جزئیات و تکنولوژی پیشرفته، از جمله چراغ های بزرگ جلو با تکنولوژی DS LED Vision و جایگاه راننده با سبک هواپیمایی با صفحه ی لمسی 7 اینچی، رای مثبت خود را به DS داده اند.